babybloom | משפחה שבוחרים 2022

משפחה שבוחרים 2022

הדרך להיות משפחה לא תמיד קלה אבל התוצאה תמיד שווה. תראו. כמות המשאבים, והדרך הארוכה שאתם עוברים כמעט בלתי נתפסת – בחירת תורמת ביצית, בדיקות שלה ובדיקות שלכם – גנטיות, רפואיות, נפשיות, רגולטוריות, שילוח של הזרע 6 ו- 5 שלכם לארצות הברית, שאיבה, יצירת עוברים, מספרים מלחיצים של יום ראשון ויום , בדיקות גנטיות. איתור פונדקאית, בדיקות של תיקים רפואיים, שיחת זום מרגשת, הקמת 7 וקרן נאמנות, העברת כספים, בדיקות רפואיות, סינון פסיכולוגי, הסכם משפטי, דיונים על הסכם משפטי, חתימה של הסכם משפטי, עוד כספים, תיאום החזרה, הכנה של הפונדקאית להחזרה, מחזיקים אצבעות, בדיקת דם, אנחת רווחה, בדיקת דם שניה, דופק עוברי, שקיפות , חלבון עוברי, סקירת מערכות, הליכים משפטיים, קורס הכנה ללידה, הכנה NIPTֿ , עורפית לנסיעה, טיסה ללידה, מפגש עם פונדקאית, לידה, דרכונים וחזרה לחיים עצמם... וזה התהליך במקרה שהכל עובר חלק, המציאות של רובנו מורכבת יותר. אבל בסופו של דבר הדרך הזאת מסתיימת, והנה אתם משפחה... וזה הזמן לחגוג את המשפחה, ולכתוב את הסיפור הפרטי שלכם. אנחנו רוצים להודות לכם, על שאתם מפקידים בידינו את הדרך שלכם למשפחה. על הזכות להוביל אתכם לאורך הדרך, ברגעי הקושי, בתקופה של תקווה וביצירת אהבה גדולה. אוהבים גיא, אור, לילך, לירון ואביב הבייביבלומים.

ארז, זיוון ורנן אביעד-בר ) ורנן (שנתיים) 43 ), זיוון ( 45 ארז ( נולד בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בתל אביב הדרך למשפחה משפחה בשבילנו זו התמונה שהייתה לנו בראש הרבה שנים, תמונה של ביחד וכיף זוגי ומשפחתי - ואנחנו עמלים להגשמתה. אנחנו מרכיבים את הפאזל חלק לחלק. זה החל בנישואין שלנו, וממשיך ברנן המתוק שהצטרף לחיינו לפני שנתיים, ומוסיף כל כך הרבה שמחה ואקשן לבית שלנו. מקווים להתרחבות המשפחה עוד השנה אינשאללה.

אסף ולירן אברבוך פנצ׳בסקי )33 ) ולירן ( 39 אסף ( גרים בתל אביב רגע מרגש היום הראשון שהתחלנו את התהליך, הרגע הזה, שאנחנו מבינים שאנחנו הולכים להקים משפחה משלנו. טיפ ליוצאים לדרך לקחת נשימה ארוכה, זהו תהליך ארוך אבל בהחלט תהליך ששווה את זה. מסר לגאווה תהיו גאים בעצמכם, בתהליך האישי והזוגי שעברתם, ותחיו את החיים שלכם ללא חרטות.

לילך, יואב ואביב אברני ארנון )28 אבל חשה בת 2.8( ) ואביב 46 ), יואב ( 42 לילך ( נולדה בתל אביב (ישראל) בהורות משותפת גרים בתל אביב טיפ ליוצאים לדרך אל תפחדו להגשים את חלום ההורות שלכם, גם אם הוא מלווה בקשיים בדרך. זהו החלום הכי יפה להגשים, הלב מתפוצץ מאהבה, כל יום מחדש, ואין דבר יותר ממלא מזה. אנחנו פה, לאורך כל הדרך, כדי לוודא שהמסע שלכם יהיה המסע הכי טוב שאפשר. בהצלחה!

מאיר אברהם ואלכס דריישנר )39 ) ואלכס ( 39 מאיר ( גרים בבת ים הדרך למשפחה אנחנו בשלב מתקדם של הליך הפונדקאות. מקווים שהשנה החלום יתגשם, שהמשפחה תתרחב וייכנס הרבה אור לחיים. טיפ ליוצאים לדרך חלומות מתגשמים למי שמאמין בהם.

רפי, איציק, לביא וגאיה אדרי-פלג ), לביא וגאיה (חודשיים) 36 ), איציק ( 42 רפאל ( נולדו ברוזברג, אורגון (ארה"ב) גרים בבאר שבע הדרך למשפחה בכל מקום בארה"ב הרגשנו ממש סלבס - אין אמריקאי/ת שלא עצר/ה אותנו, כל שני צעדים (ליטרלי), על מנת להתפעל מהילדים, לשאול לשמם ולשמוע את הסיפור שלהם. היה בזה קסם, אבל זה הפך להיות די מציק באיזשהו שלב (; יום בחיינו גמורים מעייפות, כל השרירים תפוסים והמפרקים כואבים. אין בגד אחד בלי כתמי פליטה, המיקרוגל עובד שעות נוספות בסטריליזציות, והידיים לא מפסיקות להסריח מקרם ההחתלה... אבל שיהיה ברור, ללא כל צל של ספק, כל יום הוא הכי מדהים, הכי מרגש, שבו אנו חווים רגשות בעוצמות שלא ידענו שקיימות, וחיוך אחד משכיח את כל הקושי ושווה כל שניה. בהחלט הגשמנו חלום.

ברק, עידן, דילן ואריאה אגיב הינדי )3.5( ) ואריאה 5.5( ), דילן 39 ), עידן ( 38 ברק ( נולדו בפורטלנד, אורגון (ארה"ב) גרים בראשון לציון הדרך למשפחה אז כן, זו לא קלישאה, הן באמת גדלות ממש מהר… שנים, אבא ואבא, ואוהבים רק יותר ויותר! 5.5 אנחנו כבר

תומר, יניב, ליאון והראל אלון חן ), ליאון (שנה וחצי) והראל (חודשיים) 41 ), יניב ( 40 תומר ( נולדו בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בתל אביב הדרך למשפחה בשנה וחצי בנינו משפחה, גם של שני ילדים וגם עם הפונדקאית, שהפכה להיות חלק בלתי נפרד מחיינו. בזכות הפונדקאית והרופא זכינו לקחת חלק פעיל בלידה ואשכרה ליילד!!! טיפ ליוצאים לדרך מהנקודה שלנו, קשר חם וקרוב עם הפונדקאית הפך את התהליך לחזק ומעצים הרבה יותר!

לירן, יובל, יהל וסהר אלטמן כדורי ) וסהר (שנתיים) 6 ), יהל ( 43 ), יובל ( 46 לירן ( יהל נולדה בפורטלנד, אורגון (ארה"ב) סהר נולד בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בנס ציונה הדרך למשפחה לפני שנתיים הבאנו בעזרת בייבי בלום אח ליהל, שהיום היא בת שש וזה היה הרגע שבו הגשמנו את החלום שלנו במלואו. יותר מאשר חלמנו לגדל ילד חלמנו לגדל אחים. לאבא יובל הייתה מערכת יחסים מיוחדת מאוד עם אחיו הגדול, ובבית שגדל ההורים לימדו שהדבר החשוב ביותר הוא הקשר בין האחים. לשמחתנו יהל קיבלה את סהר כמו אמא קטנה, ואת הקנאה שציפינו לה החליפה הורות צעירה, סהר הפך לבן חסותה. סהר חולק כל מה שהוא מקבל עם יהל ולא מוכן לנסוע לגן בלעדיה ויהל לא מורידה מהשובב עין, והצילה אותו מלא מעט רגעים של כמעט אוי ואבוי. אז נכון שעכשיו הם מתחילים קצת לריב על מקומם, אבל זה רק הופך את זה לחמוד יותר. רגע מרגש הרגעים האלו שאנחנו צופים בהם מהצד, איך הם מתחבקים ומשחקים ובונים את עולמם - הם מסחטת דמעות אושר. מסר לגאווה זכינו לקבל בת ובן, ואין לנו גאווה גדולה יותר מהיותם ערבים ואוהבים זה את זו, הרי הירושה החשובה ביותר שהורים משאירים לילדים היא מערכת היחסים שלהם.

נעם, טל, עומר ואלון אלקבץ קיברי )2.5( ), עומר ואלון 36 ), טל ( 49 נעם ( נולדו בוושינגטון (ארה“ב) גרים בתל אביב מרגש רגע הגענו מהטיסה הארוכה לבית חולים, חצי שעה לפני שהניתוח הקיסרי ללידה התחיל (הקדימו הכל בגלל רעלת הריון). הפונדקאית המתוקה שלנו, חיכתה לנו כמו מלאך עם שמלה חגיגית לכבודנו. יום בחיינו תכל'ס הכי כיף... עם אבא ואבא.

איציק, יאיר ואביגיל אליאס פרומר ) ואביגיל (שנתיים) 44 ), יאיר ( 37 איציק ( נולדה בטקסס (ארה"ב) גרים בתל אביב רגע מרגש את רגע הלידה לא נשכח לעולם, מצד אחד אנחנו לחוצים על הפונדקאית המדהימה שלנו (שכרגע מאד כואב לה), ומצד שני כל כך נרגשים לקבל את המתנה הזו ששמה אביגיל. רגע מביך לגלות שאנחנו, כהומואים, מלבישים את אביגיל לא "בשיק", אלא בכל מיני בגדים בצבעים שונים שאינם מתאימים אחד לשני. יום בחיינו בימים בהם אנחנו שמים את אביגיל בגן, אנו נעצבים יחד איתה כשהיא נצמדת ומתקשה להיפרד מאיתנו בבוקר, אך בסתר גם שמחים שהיא לא משחררת בקלות מדי.

שמוליק וריי אסאו חודשים) 3 ) וריי (שנה ו- 45 שמוליק ( נולד באיידהו (ארה"ב) גרים בנתניה רגע מרגש לנחות מהטיסה ולפגוש את הפונדקאית, ולהבין שזה אמיתי ואוטוטו זה קורה, לשמוע בפעם הראשונה את הדופק במוניטור וישר ללידה.

גיא, אורן, פז ורוי אסל-צוויג חודשים) 7 ), פז ורוי ( 42 ), אורן ( 42 גיא ( נולדו בדה-מוין, איווה (ארה"ב) גרים בתל אביב ‬ הדרך למשפחה אין תחליף לאושר שממלא אתכם על הבוקר, כמו החיוך של הילדים כשהם מתעוררים! טיפ ליוצאים לדרך להצטייד בהמון סבלנות ואורך רוח, להשתדל ליהנות במסע הזה. והכי חשוב - גם אם הוא מורכב, קחו הכל בקלות ובסבבה, בסופו של דבר יהיה ילד/ה או ילדים. ‬ מסר לגאווה תהיו גאים במי שאתם ובמה שאתם! לכל אחד ואחת מגיעה הזכות להקים משפחה.

דובי ארמה וגיא וינטרברגר )36 ) וגיא ( 39 דובי ( גרים בתל אביב ‬ הדרך למשפחה שנינו דודים מסורים ואוהבים לאחיינים שלנו, ועכשיו הגיע הזמן שלנו... .)5.5.22( לפני שנה יצאנו לדרך עם "בייביבלום" וביום העצמאות האחרון התחתנו אנחנו מקווים שבקרוב נגשים את חלום המשפחה שלנו. מסר לגאווה לכולנו מגיעה אהבה. לכולנו זכות למשפחה. תקבלו את עצמכם באהבה, ותחיו את החיים במלואם.

עידן, חוני וארייה בוסקילה שהדי חודשים) 4 ) וארייה ( 32 ), חוני ( 38 עידן ( נולדה באדינבורג, טקסס (ארה"ב) גרים ברמת גן רגע מרגש הרגע המיוחד והמרגש היה כאשר הפונדקאית הגיעה לפתיחה מלאה והחלה לחיצות ולפתע בצבצו להן שיערות שחורות, וראינו את ארייה בפעם הראשונה. צמרמורת להיזכר ברגע הזה. ‬ רגע מביך בלילה 24:00 לא ממש הבנו לעומק את נושא קפיצת הגדילה, וכך הגענו למיון בשעה מבוהלים (בושות). יום בחיינו יום משפחתי אצלנו הוא יום עמוס בהחתלות וזמני האכלה, אבל גם טיולי בוקר בשמש, משחקים, שירים וריקודים, חיבוקים, אהבה ותרגילים. עוצמות האהבה גדלות ומתעצמות אצלנו מיום ליום, משעה לשעה! אנחנו מאחלים לעצמנו שרק נזכה להרחיב את הלב... ואת המשפחה!

אלירן ושי בלנק משיח )36 ) ושי ( 37 אלירן ( גרים בהרצליה רגע מרגש אנחנו דיי בהתחלה ועוד לפני כל השלבים ה"באמת" מרגשים, אז נכון לרגע זה, השלב בו התיישבנו לבחור תורמת, החשיבה על הציפיות והרצונות של כל אחד, הפעם הראשונה שהפנטזיה פגשה את המציאות. רגע מביך עדיין לא נתקלנו במשהו מביך, אבל ברור לנו שאנחנו עדיין בהתחלה והדברים המביכים עוד לפנינו :) יום בחיינו אנחנו אנשים שעובדים הרבה, לכן אנחנו מאוד מקפידים לסיים את היום ביחד. שגרת בערב עם קפה במרפסת, 7 המשפחה שלנו לרוב מתחילה בוממשיכה לסרט / בירה ופיצה עם חברים מתחת לבית או שאנחנו סתם נרקבים מול הטלוויזיה.

שמעון, דודי וארייה בן זקן כהן ) וארייה (שנה) 35 ), דודי ( 36 שמעון ( נולדה באורגון (ארה"ב) גרים באשקלון הדרך למשפחה רצון עז להקים משהו שהוא שלנו ורק שלנו. לבנות את המשפחה בדרך שלנו. את הדרך למשפחה התחלנו לפני כשנתיים וחצי. בעזרת ליווי נכון, הצלחנו להקים משפחה. התרגשויות טובות, לחצים, ויכוחים, חשיבה, התלבטויות והכי חשוב קבלת החלטות משותפת שליוותה אותנו ותלווה אותנו עד הסוף. כלבים ואנחנו משפחה :) 2 היום אנחנו עם ילדה בת שנה ומשפחה אוהבת, משפחה מלאה בחום ואהבה, משפחה לא שגרתית אבל הכי שגרתית שיש. משפחה של תמיכה ואהבה אין סופית. מאז שארייה שלנו נולדה אין ספק שמתחילים להבין את מהות המילים: משפחה, הורים, ילדים. התמודדות עם מצבים, שגורמים לך לחייך, לצחוק, להזיל דמעה מהתרגשות ואפילו לכעוס. אני קורא לה מערכת התמיכה שלי. אהבה ללא גבולות, אהבה ללא תנאים. מחשבות של התרגשויות מהחיוך הראשון שלה כשהיא רואה אותנו. ארייה שלנו הביאה עימה מתנות. אומרים שכל ילד שמגיע מביא את המזל שלו, נוכחתי לראות שזה אכן נכון. תבנו את תא המשפחה שלכם. אל תחכו למחר, היום זה היום לעשות.

צילום: יאיר מיוחס

הלל, רועי ואחינועם ג'רופי מורן )2.5( ) ואחינועם 39 ), רועי ( 35 הלל ( נולדה בוירג'יניה (ארה"ב) גרים בירושלים הדרך למשפחה מי היה מאמין שאחינועם עוד מעט בת שנתיים וחצי, ובקרוב צפויה לה הפתעה קטנה ומתוקה שתגדיל את המשפחה. יום בחיינו אנחנו חוגגים יותר מעשור של נישואין בירושלים הבירה. אוהבים מאוד לצאת ולבלות, לאכול במסעדות, לטוס לחו"ל, אבל זה לא קרה כבר שנתיים וחצי בזכות אחינועם :) ורוצים לשמוע את האמת? אחינועם שווה את זה. יותר מכל דבר אחר בעולם!

ארז, שירן, אדם ואופיר דגן ), אדם ואופיר (שנה וחצי) 38 ), שירן ( 36 ארז ( נולדו באל פאסו, טקסס (ארה"ב) גרים בדגניה ב' רגע מרגש ) לפני ההחזרה של העוברים, הסגר השני היכה בכל העולם, וטיסות בוטלו באופן די גורף. 1( תשובתה של ג'קי למול חרדתנו בנושא: "גם אם צריך לנסוע את הדרך לבויזי איידהו במשך שעות, אני אעשה זאת". 26 ) כשהסענו את ג'קי לבית החולים לאשפוז בטרם הניתוח הקיסרי המתוכנן, בקשתה הברורה 2( הייתה לג'אנק פוד עסיסי - וזה מה שהיה. וכך שלושתנו בולסים ואוכלים רגשית מקדונלד'ס בחניה של בית החולים... יום בחיינו מזמזמים את "טוב, ליל מנוחה וחלום, כבר מאוחר ומחר נקום" לילדים, לעצמנו ולעולם.

עידו, מיכאל, אורי ואיתמר דולינגר רצון )2.3( ) ואיתמר 7.5( ), אורי 41 ), מיכאל ( 44 עידו ( אורי נולד בבנקוק (תאילנד) איתמר נולד בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בחיפה משפחה עבורנו אנחנו שניים, חולמים על משפחה ויוצאים לדרך הארוכה להגשמת החלום. לעיתים הדרך זורמת וקלילה, לעיתים מורכבת. ואז החלום מתגשם – יש לנו ילד, יש לנו כבר שניים. והחיים כמו החיים, רצופים רגעים יפים ושמחים ומשובצים באינסוף אתגרים. וכל הרגעים והאתגרים האלה הם מה שהופך אותנו להורים שאנחנו. ומדי פעם עולה הפיתוי לחשוב - הלוואי שלא היה על מה להיאבק, הלוואי שהכול היה תמיד פשוט וקל. אבל להיות הורים זה להבין שמתוך רגעי הקושי, שלמרות רגעי הקושי, ולפעמים אפילו השבירה, אנחנו מצליחים לגלות את ״כוחות העל״ שלנו, הכוחות שבעזרתם נעשה את הכול למען ילדינו, שבעזרתם נהפוך את האתגרים הגדולים להיות רגעי השמחה וההצלחה הגדולים של חיינו. נשמע שמח וגם לא פשוט? אלה החיים.

טל דמבובסקי ודוד צ'רניה )39 ) ודוד ( 28 טל ( גרים בבאר שבע הדרך למשפחה שנות זוגיות וכלבה מקסימה החלטנו להתרחב. 7 שנות היכרות, 12 לאחר אנחנו חולמים על משפחה חמה ומאושרת עם בית, גינה וכלב לכל ילד. אנחנו רק בהתחלה, אבל מאמינים שלמרות שהדרך קשה ולא צפויה, נצא בסופה חזקים יותר, מגובשים יותר... ועם הרבה פחות שעות שינה.

יובל, קובי, מעיין ויערה הורביץ פרבר )3 ) ויערה (כמעט 14 יובל וקובי, מעיין (כמעט יערה נולדה בבויזי, איידהו (ארה“ב) מעיין נולד בתל אביב (ישראל) גרים בתל אביב המשפחה שלנו הזמן הולך ומאיץ, ובגלל זה שלוש השנים, שחלפו מאז הולדת יערה חלפו מהר מאוד, כהרף עין, ואנחנו נהנים, משתאים, מתעצבנים, מותשים וגם שמחים, בכל מיני וריאציות… מי אמר למי? ״לא דיברתי אליך, דיברתי לאבא קובי״? זו הזאטוטה, בת השלוש, שכבר מזמן למדה איך להתנהל בעולם - והיא כבר מנהלת גם אותנו ביד רמה. , מה שקוראים ״מלא מלא״, ואנחנו ממש נהנים, 24/7 אז עכשיו כבר יש לנו בבית ניהול משתאים, מתעצבנים, מותשים - וגם שמחים מאוד מאוד מאוד... והכי חשוב, אוהבים מאוד מאוד מאוד.

חן ועידן הקסלמן-טולדנו )31 ) ועידן ( 32 חן ( גרים ברמת גן רגע מרגש במהלך הנסיעה האחרונה שלנו לארה״ב לפגישה עם הקליניקה, ניצלנו את ההזדמנות כדי להתחתן פורמלית בניו יורק, כשאח של עידן (שגר בברוקלין) היה העד שלנו. רגע מביך עידן - כשהגענו לבדיקות הזרע בישראל, אמרנו למזכירה שבאנו למסור דגימות. אז היא ונתתי לה במקום את הדגימה והיא נבהלה. 17 אמרה ״תביא״ בלי לומר שהיא התכוונה לטופס שלנו בקליניקה. השאלה coordinator חן - בקליניקה בקונטיקט נפגשנו עם שאנטיי ה - ?Shantay you stay הראשונה ששאלתי אותה היא האם כולם אומרים לה אף אחד לא אמר לה את זה עד היום… יום בחיינו חן קם מוקדם בבוקר ויוצא לבית החולים (גינקולוג), לאחר מכן קם עידן, ולאחר מאמצי שכנוע קמה גם לונה הכלבה שלנו. . מתווכחים מי יכין לשני קפה, מבלים 16:30-17:00 אחרי יום העבודה נפגשים בבית בסביבות אחד עם השני או עם חברים והולכים לישון… אבל לא לפני שאנחנו מראים אחד לשני סרטונים מצחיקים ששמרנו לאורך היום.

עמית וסרמן ואסף דאנה )33 ) ואסף ( 34 עמית ( גרים בחיפה רגע מרגש מאוד התרגשנו כשאישרו לנו את התורמת, זה הרגע שהרגשנו שיצאנו לדרך. יום בחיינו יום ממוצע בחיינו מתחיל ומסתיים בהתכרבלות עם צ'אבי הכלב המדהים. באמצע יש עבודה, הרבה זמן במטבח וחברים שבאים לבקר ולאכול.

שגיא, מסימו ואן זוהר ) ואן (שנתיים) 33 ), מסימו ( 37 שגיא ( נולדה בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בחולון הדרך למשפחה כל הקלישאות על ילדים הן כל כך אמיתיות. אתם הולכים לפגוש את האוצר הכי חשוב בחייכם ולהבין שהיו לכם החיים לפני והחיים אחרי. כשתפגשו את החיים שאחרי, לא תצליחו להבין איך יכולתם לחיות בלי האוצר הכי חשוב בחייכם, הלא הוא - הילד שלכם. תזכרו, בתהליך הפונדקאות ישנם הרבה מהמורות, ירידות, עליות, פחדים, חוסר וודאות ולעיתים תסכול. אבל זו הכנה מעולה לחיים עם ילדים. אז תיהנו מהדרך כי בסוף הכל יגמר על הצד הטוב ביותר, ואתם תזכו לשמוע את הגוזלים שלכם קוראים לכם אבא וזה יהיה שווה הכל. טיפ ליוצאים לדרך תכנסו לתהליך הפונדקאות בצורה חיובית. תסמכו על כל גורמי השירות כי ישנם רבים. ובעיקר תסמכו על האינסטינקטים שלכם. תזכרו שבסוף התהליך הזה אתם תצאו עם הדבר היקר לכם בעולם.

יוסי, אליצור, יהל וזיו זוילי גוון ) וזיו דורי (שנתיים) 5 ), יהל סילביה ( 39 ), אליצור ( 44 יוסי ( נולדו בלאס וגאס, נבדה (ארה"ב) גרים בתל אביב הדרך למשפחה שני ההריונות היו בלאס וגאס עם פונדקאית אחת מדהימה. להיות הורים תמיד היה חלום של שנינו. יום בחיינו אחרי שהופכים להיות הורים לשניים, פתאום מרגישים שלהיות הורה לילד אחד, זה היה כמו סוג של חופשה :) אין ספק שלא תמיד זה קל ופשוט, אבל בסוף יש את הרגעים הקטנים איתם ששווים את הכל. טיפ ליוצאים לדרך הדרך ארוכה ולפעמים מפותלת, אבל תמיד חשוב לזכור מה מחכה בסוף התהליך.

יובל, עודד, מאיה ועומר זולוטוב אליגון )4 ), מאיה ועומר ( 43 ), עודד ( 42 יובל ( נולדנו בפארגו, צפון דקוטה (ארה״ב) גרים בשוהם המשפחה שלנו משפחה היא הבית שלנו. המקום שבו מותר לנו להיות מי שאנחנו, שהאהבה בו אין סופית וללא תנאים. מקום שבו רואים אותנו על כל צדדינו ללא שיפוטיות או פחד. מקום שאנחנו, ההורים, מסכימים להעביר לילדינו את מה שקיבלנו מהדורות הקודמים שלנו, הטוב והפחות טוב. טיפ ליוצאים לדרך הסכימו להיות חשופים וכנים מול הילדים, מותר לצחוק, לבכות, לכעוס, מותר לפחד ולכאוב. זה בסדר. מסר לגאווה אותו המסר חוזר על עצמו - חיו ותנו לחיות ואל תתביישו במי שאתם!

דניאל חדד ונתנאל בוארון )33 ) ונתנאל ( 27 דניאל ( הילדים... טרם נולדו :) גרים בתל אביב רגע מרגש הפגישה הראשונה שלנו עם הרופא בקליניקת הפריון בניו אינגלנד.

ליאת, עמית ורות חלמיש חודשים) 7 ) ורות (שנה ו- 43 ), עמית ( 45 ליאת ( נולדה באשוויל, צפון קרולינה (ארה"ב) גרים בגבעתיים רגע מרגש הקליק עם הפונדקאית בזום, כשקיבלנו הודעה שההחזרה הצליחה. .20 ועוד יותר מרגש היה לפגוש את הפונדקאית לראשונה כשהיא כבר בשבוע רגע מביך קורה בעיקר לעמית ;) 3 . נוסעים בדרך מאשוויל לניו ג׳רסי, עוצרים להתרעננות בקזינו בפנסילבניה (רות בת 1 . מבטיח שרות לא הולכת 21 שבועות). עמית נכנס עם רות ומגלה שאין כניסה מתחת לגיל להמר. לא עוזר. ליאת ורות מחכות באוטו... . עמית הולך עם רות למפגש הורים בטיפת חלב. הוא הגבר היחיד ובדיוק כשהוא מגיע, 2 התינוקת הנוחה שלו מחליטה לעשות לו סצנה של בכי... רק כדי שכל האמהות יתנו לו את ״המבט״ ויציעו לו עזרה. יום בחיינו רות מתעוררת ומתחילה לדבר… יושבת בחלון ומסתכלת ברחוב, שותים קפה, שותה חלב… וככה זה מתחיל. אף אחד לא יודע את ההמשך, תמיד קורים דברים לא מתוכננים, ובגלל שרות ״מדברת״ איתנו מגיל אפס, שם החיבה שלה בבית הוא תוקי מתוקי.

דני, גיל ומאיה חן חודשים) 7 ) ומאיה (שנה ו- 42 ), גיל ( 41 דני ( נולדה בפוקטלו, איידהו (ארה"ב) גרים ברמת גן המשפחה שלנו מאיה נהנית מהחיים ואוהבת מגלשות, נדנדות והרבה בננה (ננה) )2020 מאיה נולדה בפוקטלו, איידהו, שיא תקופת הקורונה (אוקטובר ומאז שהיא הגיעה לעולם, אנחנו כל יום מגלים צדדים חדשים בחוויית ההורות המאתגרת, אך גם מהנה! טיפ ליוצאים לדרך כדאי לקחת כמה ימי חופשה בארה"ב לפני הטירוף של הלידה וימי ההורות הראשונים, וזאת כדי לאגור כוחות ולצבור חוויות אחרונות כרווקים ;)

גיא, לוצ'י, אלה, דויד ואיתן טצה לאור )9.5( ), דויד ואיתן 14 ), אלה ( 48 ), לוצ'י ( 52 גיא ( נולדו באורגון (ארה"ב) גרים ביפו מסר לגאווה דויד: שיהיו לכם כמה ילדים שתרצו, ושתהיו הורים טובים. איתן: אתם תצליחו ותהיו הורים טובים! אני יודע את זה... אלה: תהיה רק מי שאתה רוצה להיות, לא מי שאחרים רוצים לראות. גיא: צאו לדרך, הקימו משפחה. תזכו לאהוב ולהיות נאהבים, תמיד.

ליעד, אביעד ועופרי יוסף שרון )3.5( ) ועופרי 40 ), אביעד ( 34 ליעד ( נולדה באיווה (ארה"ב) גרים בפתח תקווה רגע מרגש השנייה הזאת שראינו בפעם הראשונה בסקייפ את צ'אסידי הפונדקאית שלנו… מרוב התרגשות שכחנו איך מדברים באנגלית. רגע מביך מה כבר יכול להיות מביך??? שהיא תתפוס אותנו באמצע??? יום בחיינו סטנדרטי לחלוטין. גן, עבודה, משחקים, טיול בפארק, ארוחת ערב ולישון… כן, יש מבטים וחיוכים, שהאמת מאוד מפרגנים - וזה תמיד נחמד!

שחר, רן, תאי וסול כהן הלחמי ), תאי וסול (חודשיים) 31 ), רן ( 32 שחר ( נולדו ביוג׳ין, אורגון (ארה"ב) גרים בגבעתיים רגע מרגש הפגישה עם הפונדקאית בפעם הראשונה הייתה מרגשת ומלאת ציפייה, הגענו ליוג׳ין כשלושה שבועות לפני הלידה, מה שאפשר לנו להכיר עוד יותר את דני הפונדקאית, ואת המשפחה שלה. נסענו איתה לכל אולטרסאונד, לכל בדיקה ולכל חנות תינוקות שיש באיזור - גילינו שהיא עבדה אז זה היה ממש כמו אושר בשבילה, לקחת אותנו לקנות כל פריט שחשבנו עליו. Target ב … הקשר איתה ועם המשפחה שלה, מרגע שנפגשנו, השתפר משמעותית וגילינו כמה היא כיפית ומדהימה. רגע נוסף משמעותי ומאד מרגש היה בלידה של התאומים - ברגע שתינוק נולד, בית החולים משמיע מנגינה שמחה ברמקולים בכל המחלקה. היה מרגש לשמוע שתי מנגינות בהפרש של דקות. 3 רגע מביך כשהיינו בארה״ב כמעט כחודש לאחר הלידה, ניגשה אלינו בחורה באחת החנויות ושאלה בהתלהבות איך קוראים לילדים, בטבעיות אבא שחר ענה ששמות הילדים הם תאי ואשלי (במקום תאי וסול!) לא ברור מאיפה השם הזה בכלל הגיע, איך קרה שברגע השם השתנה מסול לאשלי, אבל אחרי ששחר אמר את זה, הסתבר שגם לבת שלה קראו אשלי. יום בחיינו בתכל'ס כמו כל יוםשל משפחה עםתאומים וכלבה. קמים בבוקר (אחרי שלאממש ישנו בלילה), עושים הפעלה קצרה לילדים, מאכילים, אבא רן יוצא לעבודה ואבא שחר יוצא עם הילדים לטייל עם איימי הכלבה בפארקים של גבעתיים או יושב בבית קפה כדי לנשום קצת אוויר. כשאבא רן חוזר מהעבודה, הוא מראה לילדים איך משחקים בסוני פלייסטיישן... ואז מתחילים במקלחות והשכבות.

איתי, ניר, ליבי וירדן כהן הרמט ) וירדן (חצי שנה) 3 ), ליבי ( 44 ), ניר ( 43 איתי ( נולדו באורגון (ארה“ב) גרים בתל אביב הדרך למשפחה המשפחה שלנו היא ללא ספק הדבר הכי טוב שקרה לנו! כשהיינו צעירים זה היה משהו שלא העזנו לחלום עליו, אפילו לא לרגע, פשוט שכנענו את עצמנו שילדים זה לא בשבילנו. שמחים להודות שטעינו בגדול. בדרך אל המשפחה פגשנו את הנשים והאנשים עם הלב הכי גדול ומדהיםשנפגוש בחיים האלה. מודים על כל רגע…

שחר, אדיר ואון כהן טוב )4 ), אדיר ואון ( 44 שחר ( נולדו באורגון (ארה״ב) גרים בגבעת עדה, עם סבא וסבתא וסבתא רבא. ‬ המשפחה שלנו אני כל כך אוהב את הילדים שלי. אני יודע שהחיים באמת, הם לא תמונה בעמוד חוברת, ושהם מלאים בקשיים ואתגרים. הקשיים מתחלפים, וזה נפלא לראות את התינוקות שלי פתאום כבר ילדים. ‬ טיפ ליוצאים לדרך כל אתגר שנענה מתחלף בסוף באחר, ותוך כדי שזורים כל כך הרבה רגעים של אושר ואהבה. למרות שלא תמיד נכון לתאר את החיים בסופרלטיבים, אפשר לומר בפה מלא - כל הפונדקאות הזאת, זה הדבר הטוב ביותר שקרה לי בחיים.

עדי, מאור, יובל ועברי לב רז חודשים) 9 ) ועברי ( 10 ), יובל ( 40 ), מאור ( 46 עדי ( עברי נולד בבויזי, איידהו (ארה"ב) יובל נולדה בתל אביב (ישראל) גרים ברמת גן הדרך למשפחה במסע המדהים שלנו להפוך להורים, פגשנו כל-כך הרבה אנשים טובים, במסע הזה שהיה סוג של רכבת הרים, ידענו תמיד להמשיך קדימה מבלי להסס, לסמוך על האנשים סביבנו, ובסופו הושלם הפאזל שלנו כמשפחה, יובלי (בהורות משותפת) קיבלה גם אח קטן. הלב של כולנו התרחב, והאושר הוא חלק בלתי נפרד מחיינו, שמתעצם בכל יום מחדש.

תומר, דורון, ינאי, אימרי וזואי לבנר עזריה חודשים) 3 ) אימרי וזואי ( 3.5( ), ינאי 34 ), דורון ( 40 תומר ( נולדו בסו-סיטי, איווה (ארה"ב) גרים בכפר סבא רגע מרגש הרגע בו ינאי פגש לראשונה את אחיו התאומים זואי ואימרי. רגע מביך אחרי הלידה של ינאי, מחכים לניירת... מטיילים בקניון כמו כל יום. מגלים שינאי עשה קקי וצריך להחליף לו חיתול. תומר לוקח אותו בעגלה לשירותים על מנת להחליף לו חיתול. מנקה בקניון רואה את המתרחש, ושולחת את אחד המאבטחים אחריו לבדוק מה בדיוק הגבר עושה עם התינוק הצורח בשירותים. יום בחיינו אבא דורון לוקח את ינאי לגן, ואבא תומר נשאר בחופשת לידה לטפל בתאומים.

ערן ושמוליק לוי כהן )33 ) ושמוליק ( 37 ערן ( גרים ברמת גן רגע מרגש השיחה הראשונה עם הפונדקאית. רגע מביך מתן הזרע באסותא.

יזהר, ליאור וליבי לוי מיסטריאל )3 פלוס פלוס), ליבי ( 20 יזהר וליאור (סביב הנולדה בפורטלנד, אורגון (ארה"ב) גרים ביפו רגע מרגש עלינו לטיסה (שהיתה אמורה להיות שבועיים לפני הלידה), ותוך כדי הבורדינג קיבלנו הודעה שעות היינו בלחץ (הצוות המקסים של אל על 15 שלפונדקאית ירדו המים. מאותו רגע במשך במיוחד). נחתנו שעתיים אחרי שליבי נולדה, וגם אנחנו נולדנו לחיים חדשים. wifi פתח לנו רגע מביך באמת שלא חסרים כאלו... אבל הנורא מכולם היה, כשגילינו ששכחנו את הסימילאק של ליבי באחת מפעילויות דיגיטף (כשהיא היתה ממש קטנטונת), בדיוק כשהיא התחילה לבכות. גם ככה הרגשנו שהאימהות שופטות אותנו בכל מפגש, וזה היה כנראה השיא (וגם המפגש האחרון בפעילות הזו של דיגיטף... חחח) יום בחיינו הרבה יותר אפור ורגיל ממה שנשמע. רק עם טוויסטים משעשעים (לאחרונה היה ניסיון של ליבי לגלח את הפנים, כי היא רוצה כמו אבא).

זהר, שימי ומילי לידרמן שמש ) ומילי (חצי שנה) 32 ), שימי ( 37 זהר ( נולדה בקולורדו (ארה"ב) גרים בתל אביב רגע מרגש הרגע שבו מילי יצאה לעולם, היה הרגע הכי מרגש בחיים שלנו. פשוט היה תענוג לחלוק אותו עם אישה שעשתה בשבילנו דבר כל כך מדהים.

איל, שני, מאיה ונועם לסק ), מאיה ונועם (חודשיים) 38 ), שני ( 39 איל ( נולדו באיידהו (ארה"ב) גרים באנגליה רגע מרגש הרגע בו גילינו שהעובר התפצל! זה היה רגע מרגש כפול (תרתי משמע)... כי זו גם הפעם הראשונה שראינו דופק (שניים!), וגם הבנו כי אנחנו עומדים להפוך להורים לשתיים. רגע מביך במהלך הלידה הלא פשוטה, בעלה של הפונדקאית כמעט התעלף, ואז נעלם הביתה לכמה שעות טובות… טיפ ליוצאים לדרך לנו זה היה תהליך קשה וארוך מאוד שהתחיל הרבה לפני הפונדקאות. המסרים שלנו לתהליך הם: האחד - פשוט לא לוותר! למרות הייאוש לעיתים, לא לוותר ותמיד לראות את היעד הסופי לנגד עיניכם. Make it happen השני - אתם אחראים לתהליך שלכם בסופו של דבר. תהיו פרואקטיבים! השלישי - הקשיבו לאינטואיציה שלכם, והתעקשו על מה שחשוב לכם באמת, וותרו על מה שפחות. אבל המסר הכי חשוב - להיות שם האחד בשביל השני. ביחד תשיגו הרבה יותר! ואם יוצאים לבד לתהליך אז מצאו איש תמיכה קרוב.

אור, קרן, אופרי, נעמי ואדם ליפץ ) ואדם (שנה וחצי) 6 ), נעמי ( 9 ), אופרי ( 36 ), קרן ( 37 אור ( נולדו בתל אביב (ישראל) גרים בתל אביב טיפ ליוצאים לדרך זכרו את המטרה, אבל אל תשכחו גם ליהנות מהדרך. תנו לאהבה להוביל אתכם לכל מקום אליו תרצו להגיע.

יקי, אריאל, עלמה ומאיה מדי גימפל חודשים) 5 ) ומאיה ( 2.5( ), עלמה 37 ), אריאל ( 42 יקי ( נולדו בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בתל אביב הדרך למשפחה המסע להבאתן לעולם היה מורכב לאור כך שנאלצנו לעשותו בארה״ב, אך הוא חישל אותנו למשפחה. טיפ ליוצאים לדרך לכל מי שמודאג מהדרך ללידה, נאמר שזה צעד ראשון במסע המורכב יותר (אך גם המהנה יותר) של לגדל שתי ילדות שובבות, דעתניות, חכמות ומקסימות שמביאות לחיים שלנו אור גדול ושמחה גדולה.

אבי, איל ועומר מילר שפירא ) ועומר (אוטוטו בת שנה) 49 ), איל ( 44 אבי ( נולדה בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בתל אביב רגע מרגש לעולם לא נשכח את החיוך הראשון של עומר, את המבט מלא הכוונה והאהבה שלה לשנינו - זה היה רגע מהפנט, שהרגשנו בו לראשונה משפחה של ממש. יום בחיינו אין על הרגעים הקטנים שלנו ביחד באמבטיה, על כסא האוכל, על המיטה בשבת בבוקר ועל הספה בסלון, שהצחוק והחיוך המהפנט של עומר ממיסים לנו את הלב לחתיכות, וזה באמת, אבל באמת מפוצץ אותנו באושר. טיפ ליוצאים לדרך נכון, זה תהליך ארוך ופתלתל, אבל תמיד זכרו - בסוף יגיע ילד ויחייך אליכם, ואז תשכחו את כל מה שעברתם בדרך, ותבינו שזה באמת שווה את הכל. בנוסף לכך, קחו את הכל בפרופורציות. זה תהליך עם עליות וירידות, פשוט תהיו שם עם הרבה חיוך וסבלנות.

ארז, אייל ואופיר מעוז הלוי ) ואופיר (שנה וחצי) 37 ), אייל ( 35 ארז ( נולדה בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בתל אביב הדרך למשפחה אנחנו הורים גאים ומאושרים של אופיר ושל הכלב הבכור מאנס הקסום. בקרוב נתחיל את המסע לילד/ה שני עם אותה פונדקאית. טיפ ליוצאים לדרך תהליך הפונדקאות בא והולך, אתם בידיים טובות וצריך לדעת לשחרר. לפני שתשימו לב - אתם הורים. ההורות זה המסע האמיתי, מתנה שאין כמותה שממלאת אותנו באושר, שמתחדש כל יום.

מתן, לירון, עלמה, עברי ונילי נתן לבו חודשים) 9 ) ונילי ( 5 ), עלמה ועברי ( 32 ), לירון ( 39 מתן ( נולדו בקור ד'אלן, איידהו (ארה"ב) גרים בזכרון יעקב רגע מרגש בלידה של עלמה ועברי היה כמובן הרגע המרגש שבו הפכנו לאבא ואבא רשמית, כשעלמה הגיחה החוצה, ותוך דקה וחצי גם עברי יצא - וכבר הפכנו לאבא ואבא לשניים!!! אבל רגע מרגש עוד יותר (מסתבר), היה התגובה של השניים לאחותם הקטנה נילי, כשראו אותה בפעם הראשונה לאחר הלידה. גם ההבנה שאנחנו אבא ואבא לשלושה (!), וגם ההבנה שהשניים הגדולים שלנו הם כבר ממש בוגרים, חכמים ומלאי רגש. רגע מביך רק אחד?!? יש כל כך הרבה! בעיקר בגיל הזה שהם מתחילים להתעניין ולשאול, אנחנו מגיעים לשיחות שלא חשבנו שנגיע אליהן בגיל הזה, כמו איך באים ילדים לעולם, למה לבנים יש כזה ולבנות יש כזה... ואפילו שיחה על מוות שלא נדע. אז יש איזה רגע מבוכה ואחריו בחירת מילים בקפידה, כי אנחנו דוגלים בלשים דברים על השולחן, לענות להם על השאלות שלהם, ולהסביר את הדברים בצורה שתואמת את הגיל שלהם ואת סקרנותם.

יוסי, רועי ויוני נער ברקשטיין חודשים) 3 ) ויוני (שנה ו- 35 ), רועי ( 33 יוסי ( נולד בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בתל אביב רגע מרגש האולטרסאונד הראשון. רגע מביך לא נרשמו אירועים מביכים עד כה, רק מרגשים. יום בחיינו זהה למשפחה הטרוסקסואלית.

אביעד, גיל ואורציון סבג זנו ) ואורציון (שנה וחצי) 38 ), גיל ( 38 אביעד ( נולד באוגוסטה, מיין (ארה"ב) גרים בקרית ביאליק רגע מרגש היתה סופה במשך ימים, ובשעה שהחלה הלידה השמש הפציעה מהעננים (זאת הסיבה לשם אור). רגע מביך חדר אוכל במלון בים המלח, אור מסיים ארוחת בוקר, גיל מרים אותו בידיים לבחור משהו "בבופה" ואור מקיא על גיל ועל "הבופה" יום בחיינו שיגרה בנאלית ומהנה של בוקר - ויכוח על צחצוח שיניים, שירי ייאוש של מני ממטרה ואז לגן… אחר כך הביתה, גן שעשועים, אוכל, מקלחת, שמיכה ולישון. ואנחנו מעולפים.

אוהד, עידן, יהלי ונח סגר-רוזן ), יהלי ונח (שנה וחודשיים) 31 ), עידן ( 37 אוהד ( נולדו בלקסינגטון, קנטקי (ארה"ב) גרים בתל אביב רגע מרגש הרגע בו הרשו לנו להיות נוכחים עם הפונדקאית ובעלה בחדר הניתוח הקיסרי, למרות שמדובר היה בתקופת השיא של הקורונה. רגע מביך הילדים כאלה חינניים (טפו טפו), שכמעט כל רגע מביך הופך לצחוק משותף עם הסביבה. יום בחיינו כנראה שמאוד דומה ליום טיפוסי בחיי משפחה סטרייטית עם תאומים. , מתלבשים, משחקים קצת ואוכלים ארוחת בוקר. 6:30-7:00 השכמה באחרי זה נרדמים בטיול בעגלה, קמים ומוציאים אנרגיה - לרוב בג'ימבורי. ממשיכים לצהריים ושנ"צ של שעתיים וחצי (אם התמזל המזל), ואז עוד קצת טיולים ומשחקים, ארוחת ערב, מקלחות ו… חוזר חלילה.

ערן עזר ושגיא סעדון )35 ) ושגיא ( 32 ערן ( גרים בתל אביב רגע מרגש בחירת תורמת הביצית. הרגע בו מצאנו את התורמת שלנו לאחר המון חיפושים ורגעי תסכול בדרך. עוד ערב שבו אנחנו עוברים על התורמות, ופתאום בום! שנינו עצרנו והייתה הסכמה שבשתיקה שמצאנו את התורמת שלנו. זו הרגשה שאי אפשר לתאר. ההבנה וההתרגשות שעברנו שלב משמעותי ההופך את כל התהליך להיות אמיתי. רגע מביך ההתחמקות מהשאלות של המשפחה / קולגות / חברים בנושאים אינטימיים (המבין יבין האמ… האמ...)

איתי עילם ואביב באבור )30 ) ואביב ( 30 איתי ( גרים בתל אביב שנים ותפסיקו לשאול "מה עם ילדים“… 10 ביחד אוהבים לארח, לאכול ולטוס. טיפ ליוצאים לדרך אתם מתחילים את המסע הכי מטורף בחיים שלכם. אל תפחדו להרגיש במלוא העוצמה את התקוות, החלומות, האכזבות והחששות.

אורן, אלמוג, אייר ואפק עמרם כהן חודשים) 9 ) ואפק ( 3.5( ), אייר 31 ), אלמוג ( 38 אורן ( נולדו בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בכפר בילו רגע מרגש אדל, הפונדקאית שלנו, ילדה את שני ילדנו. הרגע בו היא פגשה את אייר, היה רגע בו החלום והמציאות נפגשו! הדמעות לא הפסיקו לזלוג, הלב פעם בחוזקה, והמילה התרגשות קטנה מלבטא את מה שחווינו באותו הרגע. היינו רגועים, שלווים ונינוחים איתה, וידענו שזו סגירת מעגל שהייתה חייבת לקרות. רגע מביך אייר ביקשה אישור לטובת משהו מסוים, ונאלצנו לסרב (חלק מתפקיד ההורה), בתגובה בלתי צפויה נאמר לנו - ״אני רוצה משפחה אחרת, אני עוזבת את הבית״. חד משמעית, רגע בו נופל לך האסימון שגיל ההתבגרות הגיע מוקדם מהצפוי. יום בחיינו המון מוסיקה, שימחה, ריקודים ובעיקר הבנה שהצלחנו, אף על פי, ולמרות כל המכשולים. אנחנו חיים כל יום מחדש, ולא לוקחים דבר כמובן מאליו. ובעיקר - מנשקים ללא הפסקה את פאר היצירה שלנו.

נדב, טל ויותם פרסקו בלייכר )4.5( ) ויותם 38 ), טל ( 43 נדב ( נולד בקנדה גרים בתל אביב טיפ ליוצאים לדרך החיים הם כמו רכבת הרים מסעירה. פשוט תיהנו מהדרך.

אורי, יובל ויעל צורן-רונן חודשים) 7 ) ויעל (שנה ו- 46 ), יובל ( 41 אורי ( נולדה בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בתל אביב רגע מרגש בלילה שבו אלי, הפונדקאית שלנו, הייתה בבית חולים עם צירים לפני הלידה, ספנסר, הבן הקטן שלה ישן אצלנו. הוא היה נורא נרגש, וזה היה ערב חמוד ומקסים, והרגשנו כבוד גדול שהיא סומכת עלינו לשמור על הילד שלה. רגע מביך לא יודעים... לא שאצלנו הכל מושלם, אבל לא יכולים לחשוב על משהו ממש מפדח כרגע. עושים כמיטב יכולתנו... בטח גם זה יגיע מתישהו. יום בחיינו לא שונה מכל יום בכל משפחה אחרת - השמש זורחת בבוקר ושוקעת בערב (: ומה שקורה בין לבין, משתנה לפי הגדילה של יעל, אבל אנחנו כן משתדלים לשבת יחד לארוחת ערב, וזה רגע מאוד מקסים שיעל מאוד אוהבת, מאז שהייתה תינוקת - ולאכול בחברתה זה הכי חמוד וכיף.

גידי, נעמי ונח קדמי )4 ) בעיצומו של תהליך שינוי מגדרי, נעמי ונח ( 47 גידי ( נולדו בפנסילבניה (ארה"ב) גרים בגבעת שמואל טיפ ליוצאים לדרך אופטימיות - דבר מאד חשוב, מזל - זה נפלא שיש אותו, תאמינו - והכל יקרה! מסר לגאווה הקשיבו לכולם, הפנימו בסוף, עשו מה שאתם חושבים ומאמינים שטוב לכם ולמשפחה שלכם, ואל תפסיקו לאהוב!

אלעד, אלון ורועי קורן חודשים) 5 ) ורועי ( 32 ), אלון ( 37 אלעד ( נולד בבויזי, איידהו (ארה"ב) גרים בתל אביב רגע מרגש שבועיים לפני הלידה, הוזמנו לארוחת צהריים אצל ההורים של רבקה, הפונדקאית שלנו, . היה מרגש לפגוש את המשפחה שלה. כשהתיישבנו Sweet בעיירה מושלגת קטנה בשם לאכול, ההורים שלה הוציאו קופסאות עם כיתוב בעברית, מסתבר שיש להם ארון מלא במוצרים מישראל. כך גילינו שההורים שלה הכירו בארץ, ומאז שמרו מקום חם בלב לישראל. בסוף הארוחה, אמא של רבקה הביאה לנו במתנה שמיכה שסרגה במיוחד עבור רועי, בה אנחנו משתמשים עד היום. רגע מביך עדיין אין לנו רגעים מביכים כהורים, אבל אנחנו בטוחים שיהיו. יום בחיינו רועי מעיר אותנו מוקדם, אלעד משחק איתו בסלון עד שעולה הבוקר, ובית הקפה בשדרה נפתח. אחרי סיבוב בעגלה, הוא חוזר להחלפת משמרות, ואלון נשאר איתו בבית בזמן שאלעד בעבודה. אחרי מספר סבבי האכלה-החלפה-משחק-הרדמה, אלעד חוזר הביתה בזמן לאמבטיה, שירים ושינה. בערב אנחנו נמרחים יחד על הספה בסלון, ומשתדלים ללכת לישון מוקדם. תלוי אם יש חתונמי או לא.

RkJQdWJsaXNoZXIy NDU2MA==