בואו להכיר את

הדרך הבטוחה להקמת משפחה

עם למעלה משלוש-עשרה שנות ניסיון והקמה של מאות משפחות בישראל דרך פונדקאות בארה"ב, התהליכים שלנו הם הבטוחים והמתקדמים ביותר. אנו גאים להעמיד לרשותכם את חוד החנית של הליכי הפונדקאות בארה"ב- צוות וותיק ומנוסה, רשת ענפה של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארה"ב ומסלולים יחודיים שמבטחים לכם הצלחה וממזערים עלויות.

אנחנו נוביל אתכם, יד ביד, לאורך כל הדרך, עד שתחזרו הביתה אבא ואבא.

   מומחיות וניסיון

   פונדקאות בארה"ב היא עולם ומלואו והתמחות בפני עצמה. להבדיל מאנשי מכירות של קליניקות פריון, המכירים בעיקר את הגוף שאותו הם מייצגים ומפנים אתכם לחפש נותני שירות רבים באופן עצמאי ברחבי ארה"ב, אנחנו ב-babybloom חולשים על כלל התהליך, החל מאיתור הפונדקאית והתורמת,
   דרך המרכיבים הרפואיים, הרגשיים והרגולטוריים ועד החזרה וההתאקלמות בארץ.


   ההתמחות והניסיון שלנו ממוקדים בארצות הברית. שלוש עשרה ניסיון וניהול מאות תהליכים בארצות הברית מאפשרים לנו להבטיח לכם מקסימום שליטה בתהליך ובנותני השירות השונים. בתהליך מורכב כמו זה ובמציאות שמשתנה באופן תדיר, אתם רוצים אתכם מומחה בעל ניסיון.

   הכל במקום אחד

   לתהליך שלכם יש אבא ואבא. בניגוד למצב בו תצאו לדרך עם קליניקת פריון או נותן שירות אחר מתוך התהליך, אשר יפנו אתכם לנהל את מרבית ההליך באופן עצמאי.

   צוות babybloom יוביל אתכם, יד ביד, תוך ניהול אקטיבי של כלל מרכיבי התהליך – החל מאיתור התורמת והפונדקאית האופטימליות, דרך המרכיבים הרפואיים, המשפטיים (בישראל ובארה"ב), הכלכליים, הביטוחיים והרגשיים – במקצועיות, רגישות וחברות – עד שתגשימו את חלום ההורות.

   אופטימיזציה להצלחה

   בחירת תורמת ביצית 

    רק בתהליך הייחודי של babybloom הבחירה בתורמת תיעשה מתוך מאגרים של מגוון קליניקות פריון מהמובילות בארה"ב, מבלי שתידרשו להגביל את עצמכם להיצע של קליניקה אחת לפני שבחרתם תורמת. תורמות הביצית שלנו תעבורנה את הסינונים המחמירים ביותר הקיימים. התחייבות לקליניקה אחת מראש תצמצם את מלאי התורמות ותיאלץ אתכם להתפשר על איכות התורמת או לשלם עשרות אלפי דולרים לתורמת ממאגר חיצוני.

   בחירת פונדקאית 

   רק בתהליך הייחודי של babybloom נאתר עבורכם פונדקאית אופטימלית – כזאת שעונה על צרכים פיזיולוגיים, רפואיים, נפשיים ותקציביים, וזאת מתוך היצע של פונדקאיות מעשרות סוכנויות פונדקאות מובילות בארה"ב. התחייבות לסוכנות פונדקאות אחת תצמצם באופן דרמטי את היצע הפונדקאיות ותחייב אתכם לעבוד עם הפונדקאית הראשונה שתוצע לכם ללא כל שליטה על מידת התאמתה לצרכים שלכם.

   שליטה בעלויות 

   שליטה בעלויות

   בחירת תורמת ופונדקאית אופטימליות, ללא התחייבות לקליניקה ולסוכנות מראש, יאפשרו לכם לשלוט בעלויות התורמת והפונדקאית ולחסוך עשרות אלפי דולרים על הוצאות שמתגלות בשלב מאוחר כאשר מתחייבים מראש לקליניקה ולסוכנות. התהליך הבטוח שיצרנו מכיל תשלום מרכיבי "ביטוח" בעלויות נותני השירות השונים: עלויות איתור וסינון הפונדקאית והתורמת, עלויות ההפריה החוץ גופית והבדיקות הגנטיות וכן, עלות ליווי התהליך מתחילתו ועד סופו, כולל עלויות ידועות וקבועות במקרים של אי הצלחה. התהליך שיצרנו מאפשר לכם להבין את עלויות התקרה של הליך הפונדקאות, ולעיתים אף לסיים תהליך בעלויות נמוכות יותר.

   משפחת babybloom

   אתם לא לבד. כחלק בלתי נפרד מניהול התהליך, אנחנו מקפידים לקיים מפגשים קבועים של ההורים וההורים שבדרך, תוך יצירת קהילה תומכת, במציאות ואון-ליין. אתם תהיו מוקפים באנשי מקצוע וחברים שעברו ועוברים בדיוק את מה שאתם עתידים לעבור ותוכלו לקבל השראה, מידע, חיבוק וחיזוק.

   משפחת babybloom

   אתם לא לבד. כחלק בלתי נפרד מניהול התהליך, אנחנו מקפידים לקיים מפגשים קבועים של ההורים וההורים שבדרך, תוך יצירת קהילה תומכת, במציאות ואון-ליין. אתם תהיו מוקפים באנשי מקצוע וחברים שעברו ועוברים בדיוק את מה שאתם עתידים לעבור ותוכלו לקבל השראה, מידע, חיבוק וחיזוק.

   יצירת קשר

    new

     לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

     ×

      השאירו פרטים ושריינו מקום בכנס‎

      מעוניינים בתיאום פגישה אישית


      [recaptcha][honeypot honeypot-478 id:683985878464504]

      ×

      יש לך שאלה?

      השאירו פרטים לשיחה עם נציג