ראיון עם תורמות ביצית

FullSizeRender2

ערכנו ראיון עם שנטאי בונטילה, מנהלת מאגר התורמות של קליניקת New England Fertilty, אחת ממספר קליניקות שאנו עובדים איתן.
שנטאי שימשה כתורמת מספר פעמים בעצמה, אז היה לה הרבה מה לספר…

מה היו הסיבות שהובילו אותך להיות תורמת ביציות?

יש לי משפחה נפלאה, המשפחה שלי היא הכל מבחינתי – ואם אני יכולה לעזור למישהו ליצור משפחה משלו, למה לא להעביר את זה הלאה. ברגע שלמדתי שאנחנו הנשים נולדות עם מעל 400,000 ביציות, ידעתי מיד שאני לא אזדקק לכולן. לחשוב שהביציות שלי יוכלו לעזור ליצור חיים ולהגשים את החלום של מישהו, איזו תחושת סיפוק! אני אמא לשני ילדים חכמים, אוהבים וספורטיביים. לפעמים אני מצטערת שהם לא מגיעים עם הוראות הפעלה, אבל זאת האחריות שלי להבין אותם, כהורה, וכשאני מצליחה זה מאוד מתגמל.

מה ההבדלים בין תרומה אנונימית לתרומה ידועה?

תורמת אנונימית לא פוגשת את ההורים המיועדים, הם יקבלו רק תמונה שלה ופרופיל מידע עליה. כל תורמת אנונימית מקבלת מספר מזהה. תורמת ידועה מכירה את ההורים שמיועדים לקבל את הביציות. רוב התורמות הידועות מקיימות מערכת יחסים מתמשכת או לכל הפחות קשר מסוים לאורך זמן עם ההורים המיועדים והילדים שנולדו מהתרומה.

כשתורמות מגיעות לפגישת ייעוץ ראשונה, מה הכי מדאיג אותן? מה הכי חשוב להן לדעת לפני תחילת התהליך?

השאלה הראשונה שהן שואלות כמעט תמיד אם תרומת הביצית תשפיע על הפוריות שלהן, והאם התהליך הרפואי והתרופתי עלול להגדיל את הסיכון לחלות בסרטן. תורמות אנונימיות רוצות לוודא שאין דרך שבה הילדים שנולדו מהתרומה יוכלו ליצור איתן קשר בהמשך.

אשמח אם תוכלי לספר לנו על חוויה חיובית וחוויה שלילית שהייתה לך, כמי שתרמה מספר ביציות בעבר.

הפעם שאותה אני זוכרת הכי טוב כתורמת ידועה הייתה כששני אבות הגיעו לפגוש אותי ביום של שאיבת הביצית. הם היו תומכים, מלאי הערכה ומאושרים. זה הפך את כל הזריקות (ההורמונליות) לשוות את זה. החוויה הפחות טובה הייתה בשאיבת ביצית אחרת, שגרמה לי להרגיש רע מבחינה פיזית – כאבים בבטן התחתונה ובחילה במשך כמה ימים. לא נעים לשמוע, אבל לפעמים גם זה חלק מהתהליך.

FullSizeRender

אנו מזמנים אתכם לפגישת ייעוץ אישית, ללא עלות וללא התחייבות. בפגישה נכיר אתכם ואת הרצונות שלכם ונפרוט בפניכם את כל מה השיקולים שיש לקחת בחשבון, בצורה שקופה ואובייקטיבית, על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.

לתאום פגישת ייעוץ אישית, ללא עלות – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

במייל: [email protected]

בטלפון: 054-631-4545

או על ידי מילוי הטופס

נשמח לייעץ לכם וללוות אתכם לאורך התהליך.

  לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

  new

   לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

   ×

    השאירו פרטים ושריינו מקום בכנס‎

    מעוניינים בתיאום פגישה אישית


    [recaptcha][honeypot honeypot-478 id:683985878464504]

    ×

    יש לך שאלה?

    השאירו פרטים לשיחה עם נציג