פונדקאות בארה"ב – המסלול האמריקאי

הליך פונדקאות – שלושת העקרונות שלנו

Baby Bloom ידועה במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר, וזאת בעקבות השילוב המנצח בין מיומנות לבין הבנה עמוקה של השוק. האיכות הבלתי מתפשרת, השילוב בין שירות וייעוץ, יחס העלות-תועלת והגמישות שאנו מציעים הם שהופכים את Baby Bloom למובילה על כל מתחריה בתחום.

מרבית לקוחותיה של Baby Bloom בעלי אופי בינלאומי ובחלק גדול מהעבודה יש ממד בינלאומי מובהק. כבר מתחילת דרכה בשנת 2009 עבדה החברה בשיתוף פעולה רק עם מרפאות פוריות מהמובילות בארה”ב, במטרה להציע שירות מופתי המוקדש אך ורק להצלחתו של ההורה העתידי לאורך כל הדרך. עצמאות החברה מאפשרת מידה רבה של חופש תמרון בין הגורמים המובילים בתחומם אשר כרוכים בתהליך הפונדקאות ומפוזרים ברחבי העולם, וכל זה מתבצע מבסיס הפעילות העיקרי בתל אביב.

שירות הפונדקאות ש Baby Bloom מציעה מושתת על שלושה עקרונות:

 1. שירות מקיף ומותאם אישית.
 2. הצלחה רפואית
 3. חופש פעולה מלא בתהליך הפונדקאות.

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

במייל: [email protected]

בטלפון: 054-631-4545

או על ידי מילוי הטופס

נשמח לייעץ לכם וללוות אתכם לאורך התהליך.

  לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

  במהלך 6 השנים האחרונות Baby Bloom סייעה להורים עתידיים רבים בהתמודדות עם הליך פונדקאות, ואנו מחשיבים את עצמנו כבעלי ניסיון ייחודי ומיוחד במינו בכל שלבי התהליך. אנו שואפים לחלוק ניסיון זה עם כל אלה שחולמים על בניית משפחה חדשה, ולתמוך במסעם המרגש.

  מתוך הרצון האוניברסלי שלנו לסייע לכל לקוחותינו בהגשמת חלומם הצלחנו ליצור רשת בינלאומית רחבה ותומכת, המאפשרת לנו לתת שירות יעיל ללא תלות במיקום גיאוגרפי. יחד עם הקליניקות המובילות בעולם ובסיוע משפטי ברמה הגבוהה ביותר, אנו מנחים את כל הורינו העתידיים בכל התהליכים הלוגיסטיים, המשפטיים והמנהליים הכרוכים בתהליך הפונדקאות בשלמותו. חשוב לשים לב כי שירותי הפונדקאות שלנו כפי שהם מפורטים להלן, מתייחסים רק למסלולים של פונדקאות בארה”ב. מסלולים אחרים, כגון הפתרון הקנדי שפיתחנו לאחרונה, מבוססים על אותם העקרונות, אך מצריכים גישה שונה וייחודית משלהם בהתאם לדרישות הספציפיות על פי חוק פר מדינה.

  Baby Bloom מתנהלת בראש ובראשונה על פי תפיסה פרגמטית; אנו מכירים בכך שאין דרך אחת שמתאימה לכל הורה עתידי, אלא לכל אחד צרכים ייחודיים משלו. המחויבות שלנו כלפי אחרון הלקוחות היא לספק שירות קשוב ומתחשב מותאם אישית לאורך כל הדרך. אנו מציעים מגוון רחב של פתרונות חדשניים בכל שלב, החל מפגישת הייעוץ הראשונה, תהליך מציאת אם פונדקאית, ועד החזרה הביתה עם תינוקכם.

  השירותים שאנו מציעים:

  תהליך פונדקאות מותאם אישית: אנו נבנה ביחד איתך חבילה מותאמת אישית על פי צרכיך במטרה להפוך את המסע לקליל ונעים.

  ידע מקצועי: צוות Baby Bloom מתורגל היטב בהתמודדות עם כל הניואנסים השונים בשלבי התהליך השונים:

  1. בניית לו”ז לתהליך כולו, כולל עלות הליך הפונדקאות. מניסיון, אנו יודעים שתיאום ציפיות מפחית אי וודאות כספית. העדיפות שלנו היא תמיד לספק פתרון יעיל ונוח מבחינה כלכלית.
  2. תיאום לוגיסטיקה, משפט ומנהלות: אנו מתווכים בין קליניקות פריון, בין עורכי דין בארץ ובארה”ב/קנדה, בין סוכנויות פונדקאיות, תורמות ביצית, וכן הלאה.
  3. סיוע בבחירת תורמת עבור תרומת ביצית ובחירת אם פונדקאית מתאימה.
  4. ייעוץ והשגחה בכל הנוגע לשיקולי ביטוח.
  5. הדגשת יתרונותיה וחסרונותיה של כל דרך פעולה במצבים המאתגרים השונים שעלולים לצוץ לאורך הדרך.
  6. סיוע בהכנות לקראת נסיעותיך לארה”ב/קנדה וחזרה ארצה.


  בחירת אם פונדקאית:

  איתור האם הפונדקאית המושלמת עשוי להיות תהליך מפרך, אך לשם כך אנו לצדך.

  • אנו מבינים את החשיבות בביסוס קריטריונים ברורים, כגון מרחק מקום מגוריה של האם הפונדקאית מהקליניקה, נכונות האם הפונדקאית לשאת תאומים או רק תינוק אחד, מגבלות זמן למיניהן, ותקציב.
  • לאחר קביעת הקריטריונים הנ”ל אנו נמצא עבורך את המועמדות המתאימות ביותר.
  • לאחר בחירת פונדקית, אנו ננסח עבורך את פירוט העלויות, כולל המשתנים הידועים מראש וגם אלה העשויים להשתנות. כמו כן, ננהל מו”מ מול סוכנות הפונדקאות כדי להוזיל עלויות במידת האפשר.
  • השלב הבא הוא שיחת סקייפ עם הפונדקאית שבחרת. גם בשלב זה אנו לצדך בתור מתווכים ויועצים, מוכנים להציע עזרה בכל רגע, ולנטרל מצבים בשיחה שעלולים להיות לא נעימים מכל מיני סיבות.
  • אנו נשגיח על כל תהליך המיון של הפונדקאית, ונוודא כי כל ההליכים הרפואיים, הפסיכולוגיים והחוקיים מתבצעים בקפידה ולפי הסטנדרטים הגבוהים ביותר. בנוסף, יועצינו המשפטיים יבצעו בחינה מעמיקה ומקיפה של פוליסת הביטוח של הפונדקאית.
  • אנו נייעץ לך בנוגע לחתימת חוזה עם האם הפונדקאית, ונציע שינויים ותיקונים רלוונטיים לפי הצורך כדי שישרתו את האינטרסים שלך במידה הרבה ביותר.
  • לבסוף, אנו נסייע בקיום מערכת יחסים בריאה עם האם הפונדקאית שלך לאורך התהליך כולו.


  בחירת תורמת ביציות:

  • בדומה לבחירת אם פונדקאית, גם עבור תרומת ביצית ראשית נבסס את הקריטריונים בבירור, ולאחר מכן נספק לך גישה למספר מאגרי תורמות ביצית בהתאם.
  • נעקוב אחר תהליך המיון והבחירה שלך על מנת לוודא שאף פרט לא נשכח ושכל השיקולים נלקחו בחשבון.
  • ניצור קשר בשמך עם הסוכנות, הקליניקה, הרופאים והגנטיקאים על מנת להשיג מידע נוסף אודות התורמת שבחרת.
  • אנו נוודא כל עלות והתניה חוזית הכרוכה בהמשך פעילות עם תורמת ביצית ספציפית.
  • לבסוף, אנו נתנהל מול הקליניקה על מנת לוודא שתהליך תרומת הביציות ויצירת העוברים מתנהל כהלכה.


  תהליך הפריה חוץ גופית (IVF):

  • אנו נתקשר עם הקליניקה שבחרת ונסייע ביצירת הסכם שיענה על כל דרישותיך.
  • לפני כל תהליך קבלת החלטות, אנו נספק ייעוץ ופיקוח, כולל התייעצויות בנוגע להעברת העוברים ובדיקות גנטיות מתקדמות.
  • אנו נתאם כל ביקור נוסף בקליניקה לצורך הקפאת זרע, תרומת ביציות ובדיקות דם בהתאם לסטנדרט הנקבע על פי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA).
  • אנו נארגן בדיקות רפואיות נוספות לפי הצורך, כולל טיפולי SPAR או שטיפת זרע עבור הורים עתידיים נשאי HIV.
  • לבסוף, אנו נשגיח על כל התהליך של הפריה חוץ גופית, הן מבחינת הפונדקאית והן מבחינת תורמת הביציות, ונוודא את קיומם של כל הטיפולים התרופתיים וביקורי המרפאה הנחוצים.

  הדרכה וסיוע לאורך תהליך ההיריון והלידה:

  לאורך התהליך כולו אנו מתחייבים לתמוך בך ולספק לך את הכלים הנחוצים להקמת משפחה משלך.

  התקשרות מתמדת עם הקליניקה היא מתכון להצלחה, וכך תמיד תהיה מוכן להתמודד עם כל אתגר שעשוי לצוץ כמו למשל סיבוכים בהיריון (הריון שלא נקלט, הפלה, לידה מוקדמת). כמוכן, כך מובטח לך כי תקבל את הייעוץ המקצועי ביותר בנוגע לביטוח חובה הטוב ביותר עבור ילדך.
  אנו נפעל בתור סוכנות הנסיעות האישית שלך. נטפל בכל הקשור בביקוריך בחו”ל, כולל מציאת מקומות לינה וטיסות, אך גם בכל הקשור בהשגת הדרכון האמריקאי/קנדי של ילדך. המוניטין של בBaby Bloom בתחום המשפטי מעולה, ועורכי הדין שלנו בארה”ב/קנדה ובריטניה עומדים לשירותך בכל ענייני ההגירה ועוד.

  מה שהופך את Baby Bloom לסוכנות פונדקאות בינלאומית מובילה הוא שיעור המצוינות וההצלחה הרפואית הגבוה במיוחד. ההתמחות והמיומנות שלנו בתחום מקנים ללקוחותינו שירות העומד בציפיותיהם, ועובדה זו משתקפת ב-100% הצלחה רפואית.

  מדוע אנו בוחרים בארה”ב?

  על אף שההליך הרפואי הוא ללא ספק החלק היקר ובעל הסיכון הגבוה ביותר מבחינה כלכלית בתהליך הפונדקאות, השותפות שלנו עם הקליניקות המובילות בעולם מיועדת להפחית אי וודאות כספית ונפשית ועלות פונדקאות ניתנת לצפייה מראש. לא די בכך ששותפינו מחזיקים במקום הראשון בעולם מבחינת הצלחה רפואית, הם אף מבטיחים ערובת הצלחה של 100% לתינוק שלם ובריא במחיר קבוע מראש ללא תלות במספר הניסיונות שעשויים להתבצע .

  בזכות שיתוף פעולה יוצא מן הכלל עם מרכז הפוריות לאס וגאס, ניתנה לנו הזכות לעבוד עם רופאי ההפריה החוץ גופית המובילים בעולם. ד”ר ברוס שפירו וד”ר סעיד דנשמנד הם חוקרים הנמצאים בחוד החנית בתחום, ואחראים באופן אישי על נהלי ההפריה החוץ גופית הרווחים בקליניקות כיום סביב העולם כולו. הם רופאים מסורים הנרתמים ללא סייג גם למקרים המורכבים ביותר. אנו ממליצים לכל לקוחותינו לבצע מחקר ולבחון את כל הנתונים אודות קליניקה זו על פי נתוני הקהילה למען טכנולוגיית טיפולי פוריות (SART) ולהיווכח כי קליניקה זו אכן מדורגת במקומות הראשונים והינה בעלת מוניטין מעולה בכל הקשור בחדשנות רפואית.

  מדוע אחוזי ההצלחה כה גבוהים?

  הטכנולוגיה הרפואית, הדיאגנוסטית והכירורגית החדישה ביותר ממקסמת את סיכויי הצלחת העברת העובר, ומפחיתה את הסיכון להפלה בטרימסטר הראשון.
  בחינת תורמות ביציות ועמידה בקריטריונים הנוקשים ביותר. דבר זה מבטיח אספקת ביציות באיכות הגבוהה ביותר.
  כנ”ל לגבי אימהות פונדקאיות. עליהן לעמוד ברף דיאגנוסטי גבוה מאד המחייב הפקת מידע רפואי ורקע מְיַלְּדוּתִי קפדני מאד.

  אנו מבינים את החשיבות בהתאמת הפונדקאית המושלמת עבורך. לצורך כך, אנו דואגים להציג בפניך מיד לאחר חתימת החוזה עמנו מגוון רחב של מועמדות בעלות זמינות מידית להתחלת התהליך. אנו תמיד ממליצים לבחור אם פונדקאית מראש. כך, תוכל להבין כבר מהרגע הראשון את כל העלויות ולוחות הזמנים הכרוכים בתהליך על בוריין. מהרגע שנבחרת אם פונדקאית כל הנותר הוא לבחור תורמת ביציות ושאר העבודה היא של הקליניקה, וכבר צוין כי הקליניקה מבטיחה ערובת הצלחה של 100% בכל מקרה.

  להלן פירוט ההבדלים בין תהליכי הפונדקאות השונים לבין אלה שאנו מציעים:

  עלות פונדקאות

  הליך פונדקאות מותאם אישית: כל העלויות ידועות מראש. תהליך זה גמיש ומיועד למתן פתרונות מידיים בהתאם לצרכיך ותקציבך.

  תהליך מסורתי קבוע מראש: ניתן לחשב מראש רק חלק קטן מהעלויות. עלויות שונות כגון ביטוח, נסיעות, תמיכה משפטית ועוד יתבהרו רק לאחר בחירת אם פונדקאית.

  פרק זמן עד לבחירת אם פונדקאית

  הליך פונדקאות מותאם אישית: מועמדות שמוינו ונבדקו מראש מוצגות בפניך, כולן בעלות זמינות מידית להתחיל תהליך.

  תהליך מסורתי קבוע מראש: 3-18 חודשים, בהתאם לסוכנות שבחרת.

  שלב בחירת אם פונדקאית

  הליך פונדקאות מותאם אישית:  מועמדות זמינות שנבחרו על פי הקריטריונים שאתה קבעת מוצגות בפניך.

  תהליך מסורתי קבוע מראש: לאחר פרק זמן לא ידוע מראש תוצג בפניך מועמדת אחת בלבד. בחירת הסוכנות במועמדת שתוצג בפניך מושפעת מעומסי העבודה בסוכנות באותו רגע, מאלמנטים משפטיים למיניהם, ומסטטוס הביטוח של התורמת.

  סוכנות פונדקאות

  הליך פונדקאות מותאם אישית: האימהות הפונדקאיות שאנו נציג בפניך מגיעות ממספר סוכנויות שונות. לכן, בחירת סוכנות פונדקאות מתאימה נקבעת על פי בחירתך באם פונדקאית מסוימת. אתה משלם את דמי הסוכנות רק ברגע שניתן יהיה להתקדם עם פונדקאית ספציפית לפי בחירתך.
  תהליך מסורתי קבוע מראש: הסוכנות איננה מחויבת לפרק זמן מסוים, או למצבה ועלותה של הפונדקאית. יתרה מכך, מאחר ובשלב זה הפונדקאית טרם נבחרה קיימת עדיין מידה רבה של אי וודאות לגבי הסטטוס המשפטי שלה וסוג הביטוח שתצטרך. על מנת להתחיל בתהליך אתה מחויב לשלם פיקדון ולהתחייב בפני סוכנות אחת בלבד.

  קליניקה

  הליך פונדקאות מותאם אישית: אתה רשאי לבחור מבין מגוון רחב של קליניקות, בהתאם לצרכיך.

  תהליך מסורתי קבוע מראש: רק קליניקה אחת מוצעת ללא כל התייחסות לפלוסים ולמינוסים של קליניקה ספציפית זו.

  new

   לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

   ×

    השאירו פרטים ושריינו מקום בכנס‎

    מעוניינים בתיאום פגישה אישית


    [recaptcha][honeypot honeypot-478 id:683985878464504]

    ×

    יש לך שאלה?

    השאירו פרטים לשיחה עם נציג