המידע על תורמת הביצית

בכדי לתרום ביצית בארה"ב על התורמת להיות בטווח הגילאים בין 21 ל-29. כל תורמת ביציות עוברת את הפאנל הרחב ביותר של בדיקות גנטיות (Counsyl) בו היא נבדקת למעלה מ- 100 מחלות גנטיות. בנוסף, כל תורמת עוברת סינון רפואי מחמיר הכולל מעבר על ההיסטוריה הרפואית ובדיקות פיזיות שבוחנות את מצבן הפיריוני, הגניקולוגי, והפסיכולוגי, ושוללות אפשרות של קיום מחלות זיהומיות.

פרופיל מלא של תורמת הביציות

עבור כל תורמת ביצית תקבלי פרופיל מלא שיכלול בין היתר:

 1. מידע ראשוני הכולל – תמונה, גובה, משקל, צבע עניים, צבע שיער, גיל, גזע ומידע על תרומות קודמות במידה והיו.
 2. מידע על מראה חיצוני הכולל – תמונות של התורמת מיום היוולדה ועד היום, גזע שלה ושלושה דורות לאחור, מבנה גוף, מידת נעליים ומכנסיים, גוון עור, סוג שיער, יד דומיננטית וכו'.
 3. עבר מקצועי ולימודי הכולל – מוסד לימודים ותחומי התמחות, ציונים, מקום עבודה נוכחי, מקומות עבודה קודמים וכו'.
 4. יכולות וכישורים – שפות נוספות, חוזק אקדמאי (ריאלי או הומני), כושר גופני, ניגון בכלי נגינה וכו'.
 5. מידע רפואי, גנטי ופריוני – 4 עמודים של מידע פריוני, גנטי ורפואי על התורמת. המידע הרפואי יכסה גם 3 דורות לאחור במשפחתה של התורמת – הורים, אחים וסבים.
 6. שאיפות אישיות– מכיל מענה לשאלות פתוחות בנושאים שונים שמצביעים על המוטיבציה של התורמת לתהליך, האופי שלה, תחומי העניין שלה, כישורים חברתיים וכו', כפי שהיא רואה אותם.

כל המידע על תורמת הביצית יונגש לך בנוחיות ואנו נעבור עליו יחדיו על מנת להסביר, להרחיב ולייעץ בתהליך הבחירה. ננחה אותך להתמקד במראה החיצוני, תחומי העניין ואלמנטים שחשובים לך במיוחד. כמו כן, אנחנו נבדוק עם הרופאים והגנטיקאים בקליניקה לגבי המצב הפריוני, הגנטי והרפואי של התורמת. יחד, נגיע לרשימה ממוקדת של תורמות ביציות מהן נבחר את האחת האידאלית ביותר עבורך.

מידע נוסף שחשוב לדעת על תורמת הביציות:

 1. תרומת ביצית אנונימית או תרומת ביצית ידועה – באופן עקרוני תרומת ביצית נעשית באנונימיות, כלומר ללא קשר ישיר בין הנתרמת לתורמת וללא מתן כל מידע מזהה המאפשר יצירת קשר בין הצדדים. במידה ותהיי מעוניינת בכך, ישנה אפשרות לביצוע תרומת ביציות ידועה בה ניתנת האפשרות לפגוש באופן אישי את התורמת ולאפשר לילד/ים גישה אליה בעתיד. נבחן יחד את האפשרויות ונחליט איזה סוג תרומה לבחור.
 2. מאגרי תורמות ביצית מתמחים – בארה"ב יש מספר לא מבוטל של מאגרי תורמות ביצית וחלקם אף ייעודיים עבור תחום התמחות מסוים, לדוגמא: תורמות יהודיות, תורמות אקדמאיות, תורמות דוגמניות, תורמות מצטיינות בתחומי הספורט, מדע, טכנולוגיה וכו'. המבחר כמעט אינסופי ועל כן אנחנו נסייע לך לעשות סדר במידע ולמקד במה שהכי חשוב עבורך.
 3. מידע על תרומות קודמות –תוכלי לדעת האם התורמת תרמה בעבר, כמה פעמים היא תרמה, מה היו תוצאות התרומה וכו'.
 4. תרומה טרייה ומלאה –השאיבה היא טרייה ותהליך הפריית הביציות יבוצע ביום שאיבתן. כל העוברים שייווצרו מאותה שאיבה שייכים לך.

קראי עוד על השלבים המעורבים בתהליך תרומת ביצית בארה"ב.

תינו'
new

  לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

  ×

   השאירו פרטים ושריינו מקום בכנס‎

   מעוניינים בתיאום פגישה אישית


   [recaptcha][honeypot honeypot-478 id:683985878464504]

   ×

   יש לך שאלה?

   השאירו פרטים לשיחה עם נציג