חמשת העקרונות שיבטיחו משפחה בהליך פונדקאות

החלטתם לקחת את הזוגיות לשלב הבא ולהקים משפחה. רק טבעי שכל אחד מכם ישאף לילד ביולוגי שלו ואם ניתן, לאחים גנטית מתורמת ביצית אחת.

בדיוק בשביל זה יצרנו ב-babybloom הבטחת עוברים לשני בני הזוג. אנו גאים להציג לכם את חמשת העקרונות אשר יבטיחו משפחה ובה ילדים ביולגיים לכל אחד מבני הזוג בפונדקאות:

 1. בחירת תורמת ביצית אופטימאלית, והפריית מחצית הביציות בזרע של כל אחד מבני הזוג תאפשר יצירה של מקסימום עוברים איכותיים לכל אחד מבני הזוג, תוזיל משמעותית עלויות רפואיות בהליך השני (מאחר ולא תידרשו לשלם עשרות אלפי דולרים וליצור מחדש עוברים), ותמקסם סיכוי לילדים שהם אחים גנטית (מצד התורמת) והקמת משפחה.חשוב שלא תתפשרו ותגבילו את עצמכם למאגר תורמות של קליניקת פריון אחת מראש. אפשרו לעצמכם לבחור תורמת מתוך מאגרים של מגוון קליניקות פריון. כך לא תצטרכו להתפשר על איכות התורמת ותוכלו לבחור תורמת עם בריאה גופנית ונפשית, בעלת פוטנציאל פריוני גבוה, שעונה על הצרכים הסובייקטיביים שלכם.
 1. בחירת פונדקאית אופטימלית; על מנת למקסם סיכוי של הליך שני עם אותה פונדקאית כדאי לבחור פונדקאית צעירה יחסית, ולוודא שהיא מסכימה עקרונית לעשות תהליך נוסף בעתיד. כמובן שעל הפונדקאית להתאים גם רפואית, רגשית ותקציבית לדרישות שלכם.תהליך שני עם אותה פונדקאית יחסוך לכם לא רק לחץ ומתח שכרוכים בהכרות ובניית אמון בפונדקאית חדשה, אלא גם עשרות אלפי דולרים בעלויות של איתור וסינון פונדקאית וליווי התהליך.חשוב שלא תתחייבו לסוכנות פונדקאות מבלי לדעת מי הפונדקאית שתוצג לכם ומתי. רק התהליך הייחודי של babybloom מאפשר לכם לבחור פונדקאית שכבר עברה סינונים רפואיים ואישיותיים, עם שקיפות מלאה בכל הקשור לאפשרויות טיפול רפואי לאורך ההליך, ביטוחים ועלויות, וזאת מתוך מגוון סוכנויות ומבלי שתתחייבו לסוכנות אחת מראש.
 1. אל תתחייבו לנותני שירות שיגבילו את הבחירה החשובה באמת. שני הגורמים המשמעותיים להצלחת התהליך, לעלות התהליך, ולעלויות תהליך נוסף בעתיד הינם תורמת הביצית והפונדקאית. התחייבו לסוכנות ולקליניקה רק אחרי שבחרתם תורמת ביצית ופונדקאית.
 2. שלטו בעלות ההליך (כדי שתוכלו לעמוד בעלות מוזלת של תהליך שני בעתיד)
  מחקרים מוכיחים שכאשר העלויות שמוצגות להורים הינן עלויות"BEST CASE SCENARIO" ההורים ישלמו בממוצע 50% יותר. אצלנו זה לא יקרה, מאחר ובנינו מרכיבי "ביטוח" בעלויות נותני השירות השונים ויצרנו שקיפות לעלויות הפונדקאית. עלויות איתור וסינון הפונדקאית והתורמת, עלויות ההפריה החוץ-גופית והבדיקות הגנטיות ועלות ליווי התהליך מתחילתו ועד סופו, כולל עלויות במקרים של אי הצלחה – ידועות וקבועות. עלות פונדקאית שקופה והליך בחירת הפונדקאית טרם התחייבות לסוכנות מאפשר בחירת פונדקאית בהתאם לתקציב ידוע מראש. ההליך שיצרנו מאפשר לכם להבין את עלויות התקרה של הליך הפונדקאות, ולעיתים אף לסיים תהליך בעלויות נמוכות יותר.
 1. בחרו במסלול שמבטיח לכם משפחה. עם פרוס השנה החדשה אנו גאים להשיק מסלול ייחודי ופורץ דרך שיבטיח עוברים ביולוגים לשניכם. המסלול כולל הליך הפריה חוץ גופית נוספת ללא עלות (כולל עלויות תורמת, סינון של הורים פונדקאית ותרומת, ובדיקות גנטיות להורים לתורמת ולעוברים ) במידה ורק לאחד מבני הזוג יש עוברים לאחר הליך הפריה חוץ גופית ראשון. כלומר, לשני בני הזוג מובטחים עוברים מאותה תורמת, בעלות ידועה מראש.

נשמח להיפגש אתכם, להכיר אתכם ואת החלומות שלכם ולשוחח על האפשריות העומדות בפניכם להקמת משפחה.

  לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

  new

   לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

   ×

    השאירו פרטים ושריינו מקום בכנס‎

    מעוניינים בתיאום פגישה אישית


    [recaptcha][honeypot honeypot-478 id:683985878464504]

    ×

    יש לך שאלה?

    השאירו פרטים לשיחה עם נציג