תרומת ביצית – השלבים בתהליך

התחלת תהליך:

השלב הראשון בתהליך תרומת ביציות, אותו נבצע יחדיו, הוא הגדרת הדרישות, הרצונות, המטרות והשאיפות שלך מהתהליך באופן כללי, ומתורמת הביצית בפרט. בין היתר, נגדיר לוחות זמנים, עלות, דרישות ספציפיות לגבי תורמת הביצית (גזע, מראה, דת וכל אלמנט נוסף), ילד אחד או תאומים, מגדר ועוד. לאחר הגדרת הצרכים נסקור את התורמות מהמאגר, נעמוד על ההבדלים ביניהן, נבין כיצד לבחון אותן ומי מהן הכי מתאימה לך. המטרה הינה לצמצם את האפשרויות לכדי רשימה של מספר תורמות ביציות רלוונטיות ביותר אשר מתוכן נבחר את התורמת האידאלית ביותר ונתקדם איתה.

נבחרה תורמת ביצית! מה עכשיו?

התורמת תעבור סינון רפואי, פסיכולוגי, פריוני וגנטי מקיף במהלכו יבחנו למעלה מ- 100 מחלות גנטיות. במידה ותורמת הביצית תמצא נשאית של גן מסוים, נבצע לנותן הזרע בדיקת נשאות לאותו גן. במידה ונותן הזרע ימצע גם הוא נשא של אותו גן כמו התורמת, נבצע ייעוץ גנטי לאחריו תצטרכו להחליט האם להתקדם עם אותה תורמת ביצית או לעבור לאחת אחרת. במידה והתורמת תעבור בהצלחה את הבדיקות הרפואיות המקדימות, נתקדם לקראת שאיבת הביצית וההפריה.

תהליך שאיבת ביציות והפריה:

לאחר השלמת הסינון המחמיר וקבלת אישור רפואי תחל תורמת הביצית את הליך תרומת הביצית (Egg Retrieval). ההליך עצמו אורך בממוצע חודש וחצי במהלכו מקבלת התורמת גירוי הורמונלי שיגרום לשחלות שלה לייצר כמות מקסימלית של ביציות. במהלך ההכנה לשאיבה התורמת נמצאת במעקב צמוד בקליניקת הפריון ע"י רופאים מהטובים בעולם על מנת לוודא קצב ואיכות התקדמות טובה. ביום האידאלי ביותר תתבצע שאיבת הביציות בהליך כירורגי קצר שלאחריו כל הביציות ה"בשלות" יופרו בטכניקה המתקדמת ביותר בזרע של בן זוגך או תורם הזרע. בשלב זה העוברים גדלים בתנאי מעבדה עד לשלב הבלסטוציסט. בשלב זה ניתן לעשות בדיקה כרומוזומלית לעוברים ובחירת מין, במידה וחפצים בכך.

הכנת האם לקראת החזרת העוברים:

ההכנה שלך לקליטת עוברים תחל עוד בארץ. אנו נפנה אותך לרופא פריון מוביל אשר יבצע בדיקות מקדימות, בהתאם להנחיית רופא הפריון מארה"ב – אולטרסאונד, בדיקות דם ובדיקות גופניות מקיפות. על בסיס תוצאות הבדיקות המקדימות ובתיאום מלא איתך ייקבע רופא הפריון בארה"ב את הפרוטוקול הרפואי האידאלי. יישום הפרוטוקול יחל בארץ וימשיך בארה"ב על מנת למקסם את סיכויי ההצלחה לקליטת ההיריון.

הנסיעה לארה"ב:

תכנון הנסיעה לארה"ב הינו שלב מרגש ומתקדם בתהליך. אנחנו נדאג עבורך לכל הסידורים, החל מקבלת ויזה לארה"ב במידת הצורך, דרך מציאת טיסות נוחות בעלויות נוחות, רכב, מלון או דירה לשהות שלך בארה"ב. אנו נדאג לכל פרט, קטן כגדול, על מנת שחוויה זו תהיה רגועה ובטוחה עבורך.

החזרת עוברים (Embryo Transfer):

כל עובר בשלב הבלאסט יקבל דירוג איכות אשר ייתן אינדיקציה לסיכויי הקליטה שלו והלידה. הכנת הרחם לקליטה יתחיל עוד בארץ וימשיך בארה"ב, שם תתבצע ההחזרה ביום הטוב ביותר לקליטה. בשלב זה יוחזרו לרחמך עובר אחד או שניים, הטובים ביותר. יתר העוברים יוקפאו לשימוש עתידי שלך במידת הצורך. במצב של קליטה תקינה, תוך 42 שעות ממועד ההחזרה ניתן לחזור לארץ להמשך ההיריון והלידה.

ההיריון והלידה:

לאורך כל ההיריון, נתמוך, נסייע ונענה על כל שאלה שתעלה, תוך שיתוף פעולה עם קליניקת הפריון ואנשי המקצוע מארה"ב. במידה ותהיי מעוניינת, נפנה אותך לרופא מומחה בארץ, באופן פרטי, על מנת לבצע בדיקות הריון נבחרות. יחד נצעד איתך לאורך כל הדרך עד היום המאושר בו תאחזי בידייך את ילדך.

נשמח להכיר בפגישה אישית ללא עלות וללא כל התחייבות ולסייע לכם להגשים את חלום ההורות.

תינוקות
new

  לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

  ×

   השאירו פרטים ושריינו מקום בכנס‎

   מעוניינים בתיאום פגישה אישית


   [recaptcha][honeypot honeypot-478 id:683985878464504]

   ×

   יש לך שאלה?

   השאירו פרטים לשיחה עם נציג