המסלול הבטוח לתרומת ביצית – איך זה עובד

המסלול הבטוח לתרומת ביצית בארה"ב נבנה מתוך ניסיון רב השנים של BabyBloom בהקמת מאות משפחות בישראל וברחבי העולם באמצעות טיפולי פוריות בארה"ב ובמטרה אחת ויחידה – להבטיח את הצלחתך.

המסלול הבטוח שלנו מבוסס על 3 עקרונות מרכזיים:

 

בטחון רפואי – הבטחה ללידה

ב-BabyBloom תטופלי אצל רופאי הפריון המובילים והטובים בעולם, בקליניקות האיכותיות ביותר בארה"ב. תהליכי יצירת העוברים והחזרתם ינוהלו על פי הפרוטוקולים הרפואיים המתקדמים בעולם, ובכך סיכוייך להרות וללדת כבר בהחזרה הראשונה ימוקסמו. ההליך הרפואי יכלול שאיבת ביציות אחת מתורמת הביצית, יצירת עוברים, גידול העוברים בתנאי מעבדה עד לשלב הבלאסט (יום 5/6) והחזרה טרייה. כמו כן, כל ההחזרות הנוספות מאותה השאיבה אינן כרוכות בעלות נוספת עד לידה. במידה ויוותרו עוברים הם יוקפאו לשימוש בעתיד. ההליך הרפואי יתבצע ללא הגבלה וללא תוספת עלות עד לידה.

מידע מלא ומהימן ביותר על תורמת הביצית

בחירת תורמת הביצית היא המשמעותית ביותר כאשר עוברים הליך של תרומת ביצית. ודאי תרצי לדעת את כל המידע הקיים על מנת לבחור את הטוב והנכון ביותר עבורך ועבור משפחתך. לגבי כל תורמת ביציות תקבלי פרופיל מקיף ומלא של כ-16 עמודים אשר כוללים בין היתר: תמונות של התורמת מיום היוולדה ועד היום, מידע על המראה החיצוני, תחומי עניין ותחביבים, ממוצע ציונים, מידע רפואי עליה ושלושה דורות אחורה ומידע פריוני וגנטי. במרבית המקרים תרומת הביצית נעשית באופן אנונימי. חלק מהתורמות מוכנות לבצע תרומה לא אנונימית, להיפגש ואף לשמור על קשר במידה ותרצי.

בטחון ושקט נפשי

את בידיים טובות.
כל מי שיצאו איתנו לדרך סיימו אותה הורים ולא בכדי. הבחירה בנו מקנה לך את הביטחון והשקט הנפשי המקסימליים בידיעה שהתהליך שלך מנוהל ע"י הגוף הגדול, המנוסה והוותיק ביותר בתהליכי תרומת ביצית בארה"ב. את תחווי זאת כבר מהיום הראשון בו נפרוס בפניך בשקיפות מלאה את כל האופציות הרלוונטיות עבורך, ביחס האישי של המלווה שלך אשר יצעד עמך יד ביד כבר מהיום הראשון ולאורך כל הדרך להורות. אנו ננהל את התהליך באופן אקטיבי במסירות, במקצועיות, ולא פחות חשוב, בחברות, עד היום בו תשובי לביתך עם ילדך.

תאומים
נעליים של תינוק
תינוק ישן
new

  לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

  ×

   השאירו פרטים ושריינו מקום בכנס‎

   מעוניינים בתיאום פגישה אישית


   [recaptcha][honeypot honeypot-478 id:683985878464504]

   ×

   יש לך שאלה?

   השאירו פרטים לשיחה עם נציג