החלום שלך – המחויבות שלנו

BabyBloom תוביל אתכם בדרך להורות מתוך ניסיון של למעלה משמונה שנות ניהול תהליכי פונדקאות בארצות הברית, ומתוך עמדה ייחודית – אנחנו מהווים מנהלי פרויקט של ההורים לעתיד, ולא נציגים של סוכנות או קליניקה.

עמדה ייחודית זו בשילוב ניסיון רב שנים מאפשרים לנו להתחייב:

 1. לאתר ולסנן עבורכם פונדקאית מתוך מגוון רחב ומקיף של סוכנויות פונדקאות מהמובילות בארצות הברית, לפני התחייבות לסוכנות.
 2. לאפשר לכם לבחור תורמת ביצית אופטימלית, מתוך היצע רחב של תורמות ביצית שעברו סינון מקיף, ממאגרים של קליניקות פריון מובילות, לפני התחייבות לקליניקה.

 3. לייצר עבורכם מסלולי הבטחת הצלחה בקליניקות המובילות בארה"ב, תוך הבטחת  עלות אחידה וידועה מראש הכוללת את כלל טיפולי ההפריה החוץ גופית הנדרשים, כולל תשלום לתורמות הביצית עד לידה.
 4. לנהל את התקשורת מול קליניקת הפריון בכל הקשור למציאת וסינון תורמת ביצית, סינון פונדקאית, הבדיקות שלכם והליכי ההפריה החוץ גופית והחזרת העוברים לפונדקאית.
 5. לאתר עורך דין מומחה לענייני פריון עם הסמכה למשפט במדינה בה הפונדקאית מתגוררת, ולנהל את כל התקשורת מולו הכוללת בין היתר; הליך המו"מ על הסכם הפונדקאות ביניכם לבין הפונדקאית, הליך האזרוח והכרה באבהות בארה"ב.
 6. לבדוק, באמצעות יועצי ביטוח מומחים וסוכנויות הפונדקאות, את הביטוח הרפואי של הפונדקאית, וכן את אופציות הביטוח הקיימות.
 7. לוודא מי יהיה רופא מעקב ההיריון ובאיזה בית החולים הפונדקאית תלד. לוודא שהפונדקאית מודעת ומגיעה לבדיקות ההיריון השונות ושאתם מקבלים את התוצאות  של הבדיקות. לוודא מה רמת הפגייה בבית החולים בו ילדיכם ייוולדו  ומה המרחק בין מקום מגורי הפונדקאית לבית החולים. לוודא שבית החולים מכוסה בביטוח של הפונדקאית ושהצוות מעודכן בכך שמדובר בלידת פונדקאות ושאתם ההורים.
 8. לאתר עורכי דין ישראלים המתמחים בהליכי האזרוח וצווי ההורות בישראל ולנהל הליך זה מולם החל מהפניה לבית משפט לענייני משפחה לצורך השגת צו לבדיקת רקמות במהלך ההיריון, דרך השגת כל האישורים והמסמכים הנדרשים מהגורמים השונים בארצות הברית לשם כך ועד להשלמת הליך האזרוח של הילדים בארץ.
 9. לעקוב אחר התשלומים לכל הגורמים המקצועיים בתהליך. לאתר עבורכם חברה מקצועית לניהול קרן נאמנות המתמחה בהליכי פונדקאות. לעקוב  אחר התשלומים לפונדקאית מתוך קרן הנאמנות, לוודא שהם נעשים בהתאם להסכם הפונדקאות ובמידת הצורך לבדוק ולנהל מו"מ מול נותני שירות ו/או סוכנות הפונדקאות לגבי תשלומים שונים בתהליך.
 10. לבנות תהליך שמותאם לצרכים שלכם, לדאוג לקידום האינטרס שלכם מול כל המעורבים בדבר ולהוביל אתכם בתהליך, באופן מקצועי וחברי, לתת בטחון וחיוך מרגע יציאתכם לדרך ועד להקמת המשפחה וחזרתכם לארץ. (כולל שעתיים ראשונות של בייביסיטר J)

בואו להכיר אותנו, ולשמוע על הדרך שלכם להורות…

 

  לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

  new

   לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

   ×

    השאירו פרטים ושריינו מקום בכנס‎

    מעוניינים בתיאום פגישה אישית


    [recaptcha][honeypot honeypot-478 id:683985878464504]

    ×

    יש לך שאלה?

    השאירו פרטים לשיחה עם נציג