אודות בייביבלום

Baby Bloom פונדקאות בחו"ל

אחרי שנלחמנו מעל ל- 4 שנים מול הגורמים הרלוונטיים הצלחנו להביא בשורה מהפכנית: לפני הכל, בחרו לכם אם פונדקאית מתוך מאגר של עשרות פונדקאיות זמינות מידית ליציאה לדרך! הפתרון החדש שלנו מקנה לכם תהליך מהיר יותר, שליטה מלאה על עלויות התהליך ובחירה עם איזה סוכנות לעבוד מתוך מספר רב של סוכנויות. כל זאת מתווסף למסלול ה- 100%, המבטיח הצלחה ודאית של התהליך.

Baby Bloom באופן תמידי, ישים את טובת לקוחותיו לנגד עיניו. חרטנו על דגלנו את מציאת הפתרון האופטימלי ועשינו זאת. הנסיון המצטבר שלנו, לאחר ליווי של מעל ל – 100 זוגות באופן צמוד ואישי גורם לנו להעמיק את הידע וההבנה הנדרשים בכדי להפיק תהליך כ”כ מורכב עבור לקוחותינו. כל לקוח מקבל מפיק ומלווה אישי לכל אורך התהליך

מי אנחנו

כדי להבין באמת את סיפור חייה של חברת Baby Bloom, כיצד נוצרה, מדוע ולמה, צריך לפני כן לספר את סיפורו של אב אחד. לפני 7 שנים עבר גיא טצה מסכת ייסורים בירוקרטית ומורכבת בכדי להשלים הליך פונדקאות באופן עצמאי. המסע המאתגר שעבר, הסתיים לא רק בלידתה של בתו הבכורה, אלא גם בלידתו של חזון על הקמת חברה בעלת אופי משפחתי, שכל מטרתה להציע להורים עתידיים דרך משופרת, נוחה, קצרה, יעילה וקלה יותר (על הכיס ועל הנפש) להיות הורים מאושרים.

ה-‘אני מאמין’ של Baby Bloom הוא שלכל אחד מגיעה הזכות להקים משפחה. יחד עם זאת, בתור אב לשלושה, גיא מבין היטב שלכל הורה עתידי מסע אישי משלו עם צרכים ייחודיים משלו. אך בין אם מדובר בנושאים כלכליים, או לחצים אישיים, המטרה הנעלה תמיד זהה: ליצור הליך פונדקאות קליל ביותר. גיא משקיע במסירות את כל כולו עבור כל הוריה העתידיים של Baby Bloom, ויוצר עמם קשרים אישיים הנמשכים לעיתים רבות גם הרבה מעבר לתהליך הפונדקאות גרידא ואף אל תוך חייו של הילד והוריו. אכן, רשת התמיכה שאנו יוצרים היא לכל החיים, וזוהי חדשנותה וייחודה של Baby Bloom.

מטרתנו

המילה “משפחה” איננה סתם סיסמא עבורנו – היא מקור ההשראה והקיום שלנו, הכוח המניע אותנו קדימה. אנו קיימים לצורך מטרה אחת פשוטה: לעזור לך במימוש הפוטנציאל שלך בתור הורה. עבור מטרה זו, שאנו רואים כנעלה ביותר, אנו נרתום את כל משאבינו וניסיוננו. צוות Baby Bloom פועל בהתמדה סביב השעון וסביב העולם כולו בארגון כנסים, קביעת פגישות ייעוץ, מפגשים אחד על אחד וכדומה – הכל על מנת לספק עבור הורינו העתידיים את מלוא המידע אודות התהליך על כל שלביו, ובד בבד לאפשר להם גישה אל רבים מהמומחים ודמויות המפתח החשובים ביותר בעולם הפונדקאות כיום.

Baby Bloom היא קהילה ענפה התומכת ודואגת במסירות לכל חבריה. אנו מאמינים כי בתור חברה שעוסקת בענייני משפחה ראוי שגם אנו נרגיש כמו משפחה. שביעות רצון הלקוח היא המדד היחידי להצלחה שלנו, ועל כן מובטח לך ניסיון חיובי ומהנה אתנו. תמיד נדאג שתפיק את המרב מניסיוננו ותצא מאושר, שכן אין דבר המסב לנו יותר אושר מהורה/ים שחוזרים אלינו למסע נוסף. בין פערים תרבותיים וגבולות גאוגרפיים, בין שפות ואזורי זמן שונים, משימתנו היא אחת: חינוך, תמיכה והעצמה. ההתמקדות שלנו היא לא רק ב-כאן ועכשיו, אלא גם בטווח הארוך. אנו מקדישים זמן רב וסבלנות על מנת להבין לעומק את צרכיו הייחודיים של כל הורה עתידי.

כבר שנים רבות שאנו עוסקים בבניית תשתית רחבה ואיכותית של כל נותני השירות בתהליך בכדי לאפשר זאת. בין אם זה למצוא את קליניקות הפוריות המובילות בעולם, או איתור יועצים פיננסיים ועורכי דין ברמה הגבוהה ביותר עם התמקצעות בתחום, שאיפתנו היא ליצור שילוב מנצח ואיזון בין מצוינות רפואית ומשפטית ויחס עלות-תועלת מיטבי. אנו מתחייבים בפני כל לקוחותינו לשאיפה למצוינות בכל השירותים שאנו מספקים, ולגמישות ויכולת הסתגלות שיאפשרו לנו לתפור לכל הורה עתידי חבילה על פי דרישה אישית.

new

  לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

  ×

   השאירו פרטים ושריינו מקום בכנס‎

   מעוניינים בתיאום פגישה אישית


   [recaptcha][honeypot honeypot-478 id:683985878464504]

   ×

   יש לך שאלה?

   השאירו פרטים לשיחה עם נציג