לקביעת פגישה

פונדקאות ו-HIV

בייבי בלום גאה להציג את הדרך הבטוחה להורות חיובית!

בייבי בלום ממשיכה להוביל את מהפיכת ההורות הגאה בישראל ולפרוץ קדימה במציאת פתרונות ייחודיים עבורך! אנו נרגשים לבשר על פתרון חדשני שהוא תוצר של שיתוף פעולה של בייבי בלום עם אחת מרופאות הפוריות המובילות בעולם, בעלת קליניקה בארה”ב. עד היום, הורים עתידיים נשאים נדרשו לתהליך SPAR יקר בקליניקת Bedford בבוסטון – פרוצדורה שמייקרת את תהליך הפונדקאות בלמעלה מ- 20,000$ עבור זוג נשאים. כעת, ניתן לוותר על העלות היקרה של SPAR ולבצע שטיפת זרע שעלותה כלולה בעלות הרפואית הבסיסית של הקליניקה.

לקליניקה ניסיון מרשים בהקמת מעל למאה משפחות עם הורה/ים נשא/ים. שטיפת זרע מונעת באופן מוחלט העברה של הנגיף לפונדקאית או לתינוק.

בקיצור, מה המשמעות עבורך?

  • חסכון של עד 25,000$ לזוג הורים נשאים!
  • תהליך פונדקאות של בייבי בלום המותאם אישית ומציע ערובת הצלחה של 100% לתינוק בריא
  • תורמת ביציות לבחירתך מתוך מצאי תורמות נרחב
  • אם פונדקאית לפי בחירתך, ללא זמן המתנה ותוך שליטה מלאה בעלויות 
  • עבודה מול נותני השירות המובילים בעולם במחירים מיוחדים המוצעים בלעדית ללקוחות בייבי בלום
  • ליווי, ניהול והפקה מלאים של תהליך הפונדקאות מתחילתו ועד סופו
אייקון של עגלה
אייקון של תינוק
אייקון של מזרק

הורות בקרב נשאי HIV

הורות חיובית היא תהליך של שינוי עמדות ושינוי חברתי. הורות גאה קיימת כבר עשרות שנים, ובעשור האחרון הטכנולוגיה יצרה אפשרות לפונדקאות גאה. משפחות של אב יחידני או שני אבות הופכות לדבר נפוץ ואפשרי ושוברות תפיסות חברתיות לגבי הורות ומשפחה.

הפיכת HIV לנשאות כרונית, במקרים רבים Undetectable, עם תוחלת חיים רגילה, והתקדמות רפואית מאפשרים בקלות רבה לשלב טכניקות שימנעו הדבקה או העברה ורטיקלית לילד או לפונדקאית, ומעניקים לנשאים אפשרות להיות הורים ביולוגיים ולהקים משפחה באמצעות פונדקאות. אין סיבה לשלם עשרות אלפי דולרים על שטיפת זרע פשוטה, רק על מנת שקליניקות פריון מסוימות יעבירו את האחריות המשפטית לגורם חיצוני.

כגוף המקדם הורות להט”בית, הורות חיובית עומדת במוקד הפתרונות שבייבי בלום מקדמת. לשם כך, בייבי בלום פועלת לחנך רופאי פריון, פונדקאיות, סוכנויות פונדקאות, עורכי דין וכל מי שעוסקים בתחום הקמת המשפחה באמצעות פונדקאות לגבי האפשרויות הקיימות, המחקרים הקיימים והדרכים הפשוטות למנוע סיכונים.

בייבי בלום רואה צורך חיוני ביצירת סביבה חברתית תומכת ונראות להורים חיוביים בקהילה, בגני ילדים ובבתי ספר, על מנת לייתר את הצורך של הורים להיכנס לארון של נשאות, מתוך חשש לסטיגמטזציה של הילדים. אנו מאמינים שנראות וחינוך עומדים בבסיסם של שינוי חברתי ושל קבלה אמיתית, וכי תפקידנו לפעול על מנת ליצור מציאות חדשה ושיוויונית שתקבל משפחות חדשות ותאפשר לאלה שבוחרים בכך להקים משפחה.

לשם כך, בייבי בלום פועלת בשיתוף עם ארגונים להט”ביים וארגונים בינלאומיים לתמיכה בנשאים, וכן עורכת פעילות הסברה מול עיריות, מוסדות חינוך ומוסדות רפואיים על מנת ליצור מציאות טובה יותר.

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ללא התחייבות.

במייל: info@babybloom.co.il

בטלפון: 054-631-4545

או על ידי מילוי הטופס

נשמח לייעץ לכם וללוות אתכם לאורך התהליך.

לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

new

לקביעת פגישה אישית ללא התחייבות, השאירו פרטים:

×
השאירו פרטים ושריינו מקום בכנס‎
מעוניינים בתיאום פגישה אישית

×